Garažo interjeras

Garažas yra būsto dalis, todėl pasirūpinti moderniu ir funkcionaliu interjeru svarbu, juo labiau jei ši patalpa nebus tik daiktų sandėliavimo ar automobilių stovėjimo vieta.

Spalvos ir formos

Garaže vyrauja šviesa, lengvas dizainas, jaukumas ir, žinoma, praktiškumas. Vietą atranda tiek kone kasdien naudojami, tiek kelis kartus per metus ištraukiami daiktai. Jei garaže „laiką leidžia“ ir šeimos automobiliai, tai – sutikite – kasryt prieš kelionę į darbą ateiti į jaukų, stilingą garažą yra puiki dienos pradžia. Mūsų dizaineriai užtikrina, jog garaže išryškės modernaus stiliaus linijos, aiškumas, tikslumas bei geometrinės formos, tobulai įsiliejančios į šios patalpos stilių. Profesionaliai derinamos tokios medžiagos kaip medis, metalas, akmuo užtikrina, jog garažo interjeras kuriamas ne mažiau skrupulingai nei pagrindinės namų patalpos. Domina mūsų atliktų darbų nuotraukos, stilius, įgyvendintos idėjos, paslaugos bei jų kaina? Susisiekite!

Garažo interjeras su automobiliais
Garažo interjeras su stalu
Garažo interjeras su futbolo stalu
Garažo interjeras su automobiliu

Interjero subtilybės

Garažo interjeras - ką reikia žinoti?

Erdvė ir koloritas

Garažo interjeras išsiskiria erdve – joje užteks vietos ir keliems automobiliams, ir pramogų zonai. Tai puikus garažo variantas viengungiams, poroms, net didelėms šeimoms. Mūsų dizaineriai pasirūpina funkcionaliu erdvės planavimu, todėl čia vietą ras visi šeimos automobiliai, biliardo stalas, stalo futbolas ar kiti atributai turiningam laisvalaikiui su šeima ar bičiulių kompanija.

Garažas yra vyriška erdvė, tad čia idealiai derės sodrus, tamsus, solidus koloritas. Juoda, ruda, tamsiai pilka spalvos puikiai tiks šiai erdvei. Jei yra poreikis sukurti kontrastų, stilingas sprendimas – ryškių spalvų meno kūrinys ant sienos. Tai bus tarytum meniškas potėpis tamsiame fone.

Pavydėtinas funkcionalumas

Turintys didelį garažą gali mažiau sukti galvą dėl tikslingo jo išplanavimo, o štai kompaktiškoms erdvėms reikalingi profesionalūs sprendimai, siekiant plotą išnaudoti kuo funkcionaliau ir visiems daiktams rasti vietą.

Medžiagiškumas

Garažo interjeras reikalauja patvarių, atsparių, puikia eksploatacija pasižyminčių medžiagų. Dizaineriai sumaniai panaudoja marmurą, kitą akmenį grindims, luboms, sienoms, poilsio zonoje dominuoja medis, plačiai naudojamos kitos patvarios medžiagos. Metalo privalumai išnaudojami apšvietimo, baldų detalių kontekste.

Metalo, akmens ir jiems visiškai kontrastingo medžio kuriama atmosfera garažui labai tinka. Čia jaučiamas subtilus klasikos dvelksmas ryškaus minimalistinio, modernaus stiliaus fone.

Baldai garaže?

Jei garažo erdvė atlieka ne tik pagrindinę savo funkciją (nėra tik automobilių stovėjimo vieta), tačiau drauge erdvė apjungia ir poilsio zonas, tuomet be baldų neišsiversite. Idealiai tinka patogūs, kompaktiški, minimalistinio stiliaus, modernūs baldai: krėslai, stalai, kėdės. Jei yra poreikis šioje erdvėje turėti spintų, montuojamos per visą sienos aukštį labai derėtų tokiame interjere. Itin stilingas sprendimas – durų apdailą daryti analogišką sienoms, taip suliejant šias plokštumas.

Garaže gali įsikurti ir meno kūriniai

Šiuolaikinis garažas nė iš tolo neprimena to vaizdinio, kuris daugeliui vis dar asocijuojasi su garažu. Čia sienas puošti gali net meno kūriniai. Ryškūs potėpiai labai pretenzingai ir išraiškingai atrodo tamsių sienų fone.

Garažo interjeras apjungia solidumą, rafinuotumą ir funkcionalumą. Sodrus koloritas ir medžiagų įvairovė leidžia ir šią erdvę paversti itin skoninga.

1 Klausimas: Kuriuose Lietuvos miestuose teikiate Garažo interjero dizaino paslaugas?
1 Atsakymas: Garažo interjero dizaino paslaugas teikiame visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje ir kt. Lietuvos miestuose. Taip pat interjero dizaino paslaugas galime teikti ir užsienio šalyse.
2 Klausimas: Kiek kainuoja Garažo interjero dizaino paslaugos?
2 Atsakymas: Kiekvienas Garažo interjero dizaino projektas yra labai skirtingas, todėl vieningo atsakymo į šį klausimą neturime. Kaina gali priklausyti nuo daugybės dalykų: nuo projekto sudėtingumo, kliento lūkesčių, vizijos ar projekto įgyvendinimo skubos. Norint sužinoti bent preliminarią Garažo interjero dizaino kainą, dėl daugiau informacijos reikėtų susisiekti su mūsų interjero dizaineriais, kurie atsakys į visus Jums iškilusius klausimus!