Visuminio interjero dizaino studija

Apie mus

CLÉ DE MAISON – tai visuminio interjero dizaino studija, kurios specializacija – išskirtine prabanga pasižymintys modernios klasikos interjerai, perteikti Neo Art Deco stiliaus elementais.

Apie mus

Įgyvendinti projektai

Daugiau

„CLÉ DE MAISON“ moto – „susikurk pasaką, kurioje svajoji gyventi“. Ir taip, ta pasaka su kiekvienu dažų potėpiu, plytele, baldu ar smulkiausia interjero detale virsta tavo svajonių būstu, kurį įgyvendino nuostabi, profesionali ir talentinga dizainerė Vaida! Šis žmogutis ne tik sugeba išklausyti kliento norus, juos perteikti interjere, bet ir patarti dvejotinuose sprendimuose.

Dalia Simutienė

Norėčiau labai padėkoti interjero fėjai Vaidai už puikų darbą padedant įsirengti namus. Vaidos talentas, profesionalumas, entuziazmas ir atsidavimas darbui užtikrina, kad bus pasiektas geriausias įmanomas rezultatas, kuris netgi viršija kliento lūkesčius.

Ričardas Kazlauskas

Vaida, be galo ačiū už idėjas, pastangas, nuoširdumą ir puikų rezultatą namuose, kuriuose gyvename! Viskas nuo tavo pasiūlytų idėjų iki įgyvendinimo buvo nuostabu, vis dar negalime atsidžiaugti rezultatu. 100% rekomenduoju visiems, norintiems svajonių namų!

Karolina Andrijauskaitė

Namus Jie paverčia tikra PASAKA!

Aušra Luk

Mūsų paslaugos

Techniniai
planai

Stilistinė
koncepcija

Dekoravimas

Projekto valdymas
ir priežiūra

Naujausios tendencijos

lapkritis 25, 2019

Kai mada susitinka su interjero dizainu: kutų tendencijos

spalis 06, 2019

„Salone del Mobile“ parodos apžvalga: naujam gyvenimui prikelta Art Deco dvasia

Naujausi mūsų projektai ir aktualiausios namų interjero tendencijos – jūsų el. pašto dėžutėje!

Įveskite teisingą elektroninio pašto adresą.