Visuminio interjero dizaino studija

Apie mus

CLÉ DE MAISON – tai visuminio interjero dizaino studija, kurios specializacija – išskirtine prabanga pasižymintys modernios klasikos interjerai, perteikti Neo Art Deco stiliaus elementais.

Apie mus

Įgyvendinti projektai

Daugiau

Mūsų paslaugos

Techniniai
planai

Stilistinė
koncepcija

Dekoravimas

Projekto valdymas
ir priežiūra

Apdovanojimai

Best Interior Design Scheme Europe

Best Interior Design Scheme Europe

Best Interior Design Scheme Europe

Best Interior Design Scheme Europe

Best residential interior apartment Lithuania

Best residential interior apartment Lithuania

Naujausios tendencijos

lapkritis 25, 2019

Kai mada susitinka su interjero dizainu: kutų tendencijos

spalis 06, 2019

„Salone del Mobile“ parodos apžvalga: naujam gyvenimui prikelta Art Deco dvasia

Naujausi mūsų projektai ir aktualiausios namų interjero tendencijos – jūsų el. pašto dėžutėje!

Įveskite teisingą elektroninio pašto adresą.

Interjero dizainas

CLE DE MAISON – tai tarptautinį pripažinimą pelniusi visuminio interjero dizaino studija. Du metus iš eilės pelnėme apdovanojimą už Geriausio Europos interjero projektą Londone vykusiame Design Et Al konkurse. Mūsų specializacija – protinga prabanga pasižymintys modernios klasikos interjerai, perteikti Neo Art Deco stiliaus elementais. Kuriame interjerą nuo idėjos popieriuje iki namų rakto. Projektuojame visų tipų interjerus (privačius, visuomeninius), kontroliuojame statybų ir įrengimo procesus, iki smulkmenų įgyvendiname kiekvieną projektą, atstovaujame užsienio šalių baldų bei šviestuvų tiekėjus.

Interjero dizaino paslaugos: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Dirbame visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kt. miestai) bei užsienio šalyse. Turime savo įmonės biurą Londone.

Interjero dizaino paslaugos: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Įgyvendiname projektus nuo idėjos popieriuje iki rakto. Pilną interjero projektą sudaro:

Interjero dizaino kaina, kodėl ji skiriasi?

Kiekvienas projektas labai skirtingas, tad vieningo atsakymo į klausimą “Kokie yra Jūsų įkainiai?” - neturime. Kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo, kliento lūkesčių, vizijos bei įgyvendinimo skubos. Labai svarbu prieš pradedant projektą apsitarti kliento biudžetą, kurį jis skirs įrengimui – nuo to priklauso visa tolimesnė projekto eiga, siūlomi sprendimai, medžiagos, baldai.

Cle de Maison dizaineriai. Kodėl verta rinktis mus?

Užsienyje yra plačiai vartojama sąvoka "turn-key" interjerai, tačiau pas mus kol kas tai nėra populiaru, tad mes norime tapti pirmąja studija Lietuvoje įvesdami rinkoje naują sąvoką - “visuminis interjeras” bei įtikinti klientus, kad interjero dizaineris turėtų projektą užbaigti iki menkiausių smulkmenų (t. y. indų, rankšluosčių, patalynės, aksesuarų ir pan.), kad atrakinus namų duris, akimirksniu būtų galima mėgautis komfortišku gyvenimu.

Atstovaudami užsienio šalių (Europos, Amerikos) baldų, šviestuvų ir aksesuarų gamintojus, lankomės tiekėjų gamyklose, ekspozicijose, atliekame griežtą kokybės kontrolę, tad daiktai, kuriais prekiaujame, yra ne tik aukščiausios kokybės, bet dažniausiai ir gaminami pagal užsakymą. Pasirūpiname logistika, sandėliavimu, pristatymu į kliento namus bei sustatymu į reikiamas vietas. Pilna “white-gloves” pristatymo paslauga.

Didelį dėmesį skiriame atsakingam kliento nurodytų finansų skirstymui ir skaičiavimui, kad projektas būtų įgyvendintas iki menkiausių smulkmenų.

Bendradarbiaujame su statybos brigadomis, tad galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą.