Kai mada susitinka su interjero dizainu: kutų tendencija

Analizuojant įvairias tendencijas, atkreiptinas dėmesys, kad mados pasaulis turi itin didelį poveikį interjero dizainui ir jo stilistinei krypčiai. Visada yra novatoriškas ir kūrybiškas būdas geriausioms mados tendencijoms patekti į interjero erdves.

Kutų tendencija prasidėjo net ganėtinai anksčiau nei Elvio Preslio era 7-ąjį dešimtmetį. Iš pradžių kutai buvo naudojami kaip vienas iš būdų, neleidžiančių audinio kraštams nuirti. Dabar tai neatsiejama Rock’n’Roll’o dalis. Šiandien šis dekoro elementas turi užėmęs pakankamai ryškią poziciją mados pasaulyje. Ryškiausi aprangos dizaineriai Gucci, Tom Ford, Chanel ir kt. naudoja kutus rūbų, batų, rankinių ir aksesuarų dekore.

Kai mada susitinka su interjero dizainu: kutų tendencija

Šį dekoro elementą labai puikiai galima susieti su Art Deco epocha šiek tiek modernizuojant pačią koncepciją, kadangi šiuolaikiniam žmogui atsiranda poreikis naudoti prabangias medžiagas, tokias, kaip aksomas ir marmuras. Itin prabangius kutus galite išgauti naudojant šilkinius siūlus. 

Kai mada susitinka su interjero dizainu: kutų tendencija

O ką manot apie natūralios odos sofą ar lovą su kutų elementais? Ir tai jokiu būdų neatrodo vaikiškai!

Šį sezoną galima tikėtis kutus aptikti nuo pagalvėlių kraštų dekoravimo, iki šviestuvų gamybos, netgi baldų gobeleno dekore, jau nekalbant apie siūlų ar odos kutų ryšulėlius, tarnaujančius, kaip raktų pakabukai ar rankinių aksesuarai. Kutų ryšulėlis tapo neatsiejama užuolaidų dekoro dalimi jau nuo amžių. Maža to, kutų ryšulėlis daugelyje kultūrų yra laikomas tarsi savotiška apsauga nuo piktųjų dvasių. Baldams kutai suteikia ne tik tektūros ir gylio, bet ir gyvumo, judesio pojūtį pačiai erdvei. Kutai gali būti daromi ne tik iš siūlų ir odos. Kutų motyvai gali būti sukuriami tokiais neįprastais būdais, kaip: šviestuvas, pagamintas iš itin smulkių spalvoto stiklo siūlelių, arba veidrodis, dekoruotas smulkiomis grandinėmis, kurios imituoja natūralų kutų kritimą.

Kai mada susitinka su interjero dizainu: kutų tendencija

Norėdami gauti mūsų naujienas apie namų interjero tendencijas, įveskite savo el.pašto adresą žemiau.

Įveskite teisingą elektroninio pašto adresą.