CLE DE MAISON – tai visuminio interjero dizaino studija. Mūsų specializacija – protinga prabanga pasižymintys modernios klasikos interjerai, perteikti Neo Art Deco stiliaus elementais. Kuriame interjerą nuo idėjos popieriuje iki namų rakto. Projektuojame visų tipų interjerus (privačius, visuomeninius), kontroliuojame statybų ir įrengimo procesus, iki smulkmenų įgyvendiname kiekvieną projektą, atstovaujame užsienio šalių baldų bei šviestuvų tiekėjus.

Interjero dizaino paslaugos: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Dirbame visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Tauragė ir kt. miestai) bei užsienio šalyse. Turime savo įmonės biurą Londone. CLE DE MAISON komandos profesionalūs dizaineriai kuria interjerus, kuriuose persipina dramatiškumas, intensyvūs raštai, motyvai su moderniai klasikai būdingu lengvumu, šviesa, estetika. Naudojamos prabangios medžiagos ar jų imitacijos (akmuo, krištolas, veidrodžiai, sienų lipdiniai ir kt.). Kuriamų interjerų stilistika lengvai identifikuojama iš kontrastingų medžiagų derinimo tarpusavyje, geometrinių raštų, audinių tekstūrų įvairiapusiškumo.

Pilnas interjero dizaino projektas vyksta keturiais etapais

1 etapas: projektavimo užduotis - susipažįstame su klientu ir objektu | 2 etapas: projektiniai pasiūlymai - interjero dizaino koncepcijos kūryba | 3 etapas: techninis darbo projektas - visi reikalingi statybiniai brėžiniai rangovams | 4 etapas: medžiagų ir baldų parinkimai namams bei techninė projekto priežiūra.

Tiems, kas nori namus įsirengti ar atsinaujinti pats, tačiau stinga profesionalo įžvalgų bei patarimų, siūlome išplėstinę konsultavimo paslaugą – “Diena su dizaineriu”. Ši konsultacija skirta tam, kad pasidalintume savo ekspertinėmis žiniomis apie dizainą, renovaciją, įrengimo biudžeto strategijas, tiekėjus ir pateiktume Jums stiliaus patarimus, kaip sukurti ar atnaujinti Jūsų tobulus namus.

Interjero dizaino kaina, kodėl ji skiriasi?

Kiekvienas projektas labai skirtingas, tad vieningo atsakymo į klausimą “Kokie yra Jūsų įkainiai?” - neturime. Kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo, kliento lūkesčių, vizijos bei įgyvendinimo skubos. Labai svarbu prieš pradedant projektą apsitarti kliento biudžetą, kurį jis skirs įrengimui – nuo to priklauso visa tolimesnė projekto eiga, siūlomi sprendimai, medžiagos, baldai.

Atstovaudami užsienio šalių (Europos, Amerikos) baldų, šviestuvų ir aksesuarų gamintojus, lankomės tiekėjų gamyklose, ekspozicijose, atliekame griežtą kokybės kontrolę, tad daiktai, kuriais prekiaujame, yra ne tik aukščiausios kokybės, bet dažniausiai ir gaminami pagal užsakymą. Pasirūpiname logistika, sandėliavimu, pristatymu į kliento namus bei sustatymą į reikiamas vietas. Bendradarbiaujame su statybos brigadomis, tad galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą.

Cle de Maison dizaineriai. Kodėl verta rinktis mus?

Užsienyje plačiai vartojama sąvoka "turn-key" interjerai, pas mus kol kas nėra populiari, tad mes norime tapti pirmąja studija Lietuvoje įvesdami rinkoje naują sąvoką - “visuminis interjeras” bei įtikinti klientus, kad interjero dizaineris turėtų projektą užbaigti iki menkiausių smulkmenų (t. y. indų, rankšluosčių, patalynės, aksesuarų ir pan.), kad atrakinus namų duris, akimirksniu būtų galima mėgautis komfortišku gyvenimu. 

1 Klausimas: Kuriuose Lietuvos miestuose teikiate interjero dizaino paslaugas? 1 Atsakymas: Interjero dizaino paslaugas teikiame visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje ir kt. Lietuvos miestuose. Taip pat interjero dizaino paslaugas galime teikti ir užsienio šalyse. 2 Klausimas: Kiek kainuoja interjero dizaino paslaugos? 2 Atsakymas: Kiekvienas interjero dizaino projektas yra labai skirtingas, todėl vieningo atsakymo į šį klausimą neturime. Kaina gali priklausyti nuo daugybės dalykų: nuo projekto sudėtingumo, kliento lūkesčių, vizijos ar projekto įgyvendinimo skubos. Norint sužinoti bent preliminarią interjero dizaino projekto kainą, dėl daugiau informacijos reikėtų susisiekti su mūsų interjero dizaineriais, kurie atsakys į visus jums iškilusius klausimus!