Virtuvės interjeras

Mūsų sukurtas virtuvės interjeras išsiskiria ypatinga, unikalia prabanga ir įrodo, jog maža erdvė – ne kliūtis realizuoti skoningus interjero sprendimus. Dizaineriai profesionaliai sujungia klasikos eleganciją ir modernaus stiliaus funkcionalumą.

Spalvos ir formos

Modernaus ir klasikinio stilių samplaika kompaktiškai virtuvei bus labai geras pasirinkimas. Dizaineriai itin kruopščiai apjungia, regis, labai kontrastingus elementus, spalvinius derinius ir sukuria harmoningą visumą bei patogią virtuvės erdvę. Tiek mažos tiek didelės virtuvės dizainas šviesus, jaukus. Neatsisakoma modernios klasikos idėjos išryškinti lengvumo įspūdį, todėl baldai nėra masyvūs, aksesuarai nedideli, bet originalūs, drąsūs, išraiškingi, stilius unikalus.  Nuotraukos atskleidžia – dizaineriai derina marmurą, žalvarį, akmenį, egzotinę medieną, taip pat veidrodžius, nepriekaištingai atliekančius optinio mažos patalpos didinimo funkciją. Domina mūsų paslaugos, įgyvendinamos idėjos ir virtuvės interjero kūrimo kaina? Susisiekite su mumis!

Virtuvės interjeras
Šviesus virtuvės interjeras
Virtuvės interjeras su kėdėmis ir staliuku
Baltai juodas virtuvės interjeras
Prabangus virtuvės interjeras
Virtuvės interjeras su baro kėdėmis
Virtuvės interjeras su langu
Virtuvės interjeras su veidroždiais

Interjero subtilybės

Virtuvės interjeras - ką reikia žinoti?

Marmuro vaidmuo

Mūsų įgyvendinti projektai atskleidžia, jog virtuvės interjeruose duoklė atiduodama prabangiajam marmurui. Masyvus, solidus, rafinuotą prabangą virtuvėje kuriantis marmuras abejingų tikrai nepalieka. Paprastai pasirenkamas baltos ir pilkos spalvų tandemas, kuris akmens plokštėse atrodo tarytum baltame fone plastiškomis linijomis besidriekiantys pilki ar aukso spalvos potėpiai. Marmuras įsikuria kaip grindų danga ir / ar sienų apdailos detalė virs virtuvės darbastalio.

Dažniausiai baltas marmuras derinamas šviesių tonų virtuvėje ir čia kuria harmoniją, jaukumą, švelnumo įspūdį. Ne mažiau stilingai atrodo juodo marmuro plokštė virtuvės salelei, taip pat darbastaliui baltų baldų ir sienų apdailos fone – baltos ir juodos spalvų kontrastas niekada nepraranda populiarumo ir visuomet atrodo įspūdingai.

Spalvų paletė

Modernios klasikos virtuvės interjere vyrauja šviesių spalvų gama, tobulai kurianti švelnų, jaukų stilių ir nepriekaištingą lengvumo įspūdį. Vyrauja balta, kreminė spalvos. Tačiau nereikia manyti, jog interjeras nuobodžiai monochrominis. Anaiptol, baltai ar kitai šviesiai spalvai draugiją labai stilingai palaiko solidų kontrastą kurianti juoda, prabangų kontrastą dovanojanti aukso spalva ar ruda, puikus sprendimas šviesioms sienoms ir baldams parinkti tamsių atspalvių grindis. Galimi ir kelių kontrastuojančių spalvų deriniai, kurie baltame fone ypač išryškėja ir žavi, pavyzdžiui, prigesintos žalios, juodos ir aukso spalvos trijulė.

Apšvietimas

Moderniame, stilingame interjere tikrai nerasime tokio šviestuvo, koks daugeliui asocijuojasi su virtuve. Čia mus stebina masyvūs, išraiškingi šviesos šaltiniai, ypač įsikuriantys ten, kur virtuvės zona yra sujungta su valgomojo erdve. Virš valgomojo stalo ar salelės virtuvėje tobulai atrodo įkurdinti masyvūs krištoliniai sietynai. Siekiant dar labiau sustiprinti jų įspūdį pasirenkami tokie dizaino sprendimai, kurie leistų šiems solidiems šviestuvams atsispindėti ir tarytum dar kartą atsikartoti erdvėje. Tokiai idėjai įgyvendinti dažnai pasirenkami veidrodinius paviršius turintys virtuvės baldų fasadai ar veidrodinė lubų apdaila.

Tokie įspūdingi šviestuvai paprastai derinami su minimalistiniais, bet labai funkcionaliais įmontuojamais mažais šviestuvais – pastarieji dažniausiai įkurdinami virš darbastalio virtuvėje.

Baldai: kokie ir iš ko?

Baldai dažniausiai parenkami mediniai ar iš kokybiškų baldinių plokščių, kurių dizaino įvairovė gali būti, regis, neįtikėtina. Balduose akivaizdus subtilus minimalizmas – labai skoningas ir neperspaustas. Išplanavimas funkcionalus, siekiant, kad net užkietėjusi šeimininkė, turinti galybę rakandų, lengvai atrastų vietą visiems virtuvės daiktams.

Baldų fasadai neretai pasirenkami kuriantys atspindžius ar visiškai veidrodiniai. Tiesa, pastaroji tendencija net labai akivaizdi ir jei ne visi spintelių fasadai yra veidrodiniai, tai šitokie pasirenkami bent daliai iš jų. Toks sprendimas virtuvės patalpai suteikia ne tik elegancijos, modernumo, išskirtinumo, tačiau drauge leidžia optiškai erdvę padidinti.

Art Deco „potėpiai“

Modernios klasikos virtuvės interjerą nepriekaištingai papildo ir žavesio suteikia skoningi Art Deco stiliui būdingi aukso spalvos akcentai. Jie gali būti realizuojami įvairiomis formomis. Itin dažnas pasirinkimas yra aukso spalvos baldų rankenėlės, apvadai, dekoratyvinės juostelės, valgomojo stalo kojos, čiaupas, baro kėdžių metalinė dalis, kiti aksesuarai ir elementai.

Įvairovė

Dizaineriai sumaniai virtuvės interjere padeda sugyventi labai skirtingoms medžiagoms: metalui, marmurui, medžiui, akmeniui, prabangiam audiniui ir kt. Mūsų komandos specialistai profesionaliai sujungia gerąsias šių medžiagų savybes, išskiria privalumus ir jais puikiai pasinaudoja.

Tekstilė virtuvėje

Modernios klasikos virtuvėje tekstilės gaminių daug neišvysime. Pagrindiniai – užuolaidos arba jų alternatyva – romanetės. Neretai valgomojo kėdės, krėslai pasirenkami taip pat minkšti ir aptraukti gobelenu. Tiesa, šiandien atsisakoma seniau populiarios idėjos kėdžių gobeleną pagal spalvą ir stilių identiškai derinti prie užuolaidų.

1 Klausimas: Kuriuose Lietuvos miestuose teikiate Virtuvės interjero dizaino paslaugas?
1 Atsakymas: Virtuvės interjero dizaino paslaugas teikiame visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje ir kt. Lietuvos miestuose. Taip pat interjero dizaino paslaugas galime teikti ir užsienio šalyse.
2 Klausimas: Kiek kainuoja Virtuvės interjero dizaino paslaugos?
2 Atsakymas: Kiekvienas Virtuvės interjero dizaino projektas yra labai skirtingas, todėl vieningo atsakymo į šį klausimą neturime. Kaina gali priklausyti nuo daugybės dalykų: nuo projekto sudėtingumo, kliento lūkesčių, vizijos ar projekto įgyvendinimo skubos. Norint sužinoti bent preliminarią Virtuvės interjero dizaino kainą, dėl daugiau informacijos reikėtų susisiekti su mūsų interjero dizaineriais, kurie atsakys į visus Jums iškilusius klausimus!