Viešbučio interjeras

Viešbučio kambariuose ir kitose patalpose ryškūs modernios klasikos tonai, tikslios linijos ir solidi prabanga.

Erdvė, spalvos ir kontrastai

Dizaineriai siekia išlaikyti erdvumo įspūdį, pasitelkdami tikslingą baldų parinkimą, medžiagas, apšvietimo sprendimus. Viešbučio interjeras šviesus, tačiau siekiant suteikti jam netikėtų sprendimų bei žavesio pasitelkiami sodrūs tonai, išraiškingi veidrodžių, akmens elementai, sienų bei lubų lipdiniai. Mūsų komanda profesionaliai suderina, regis, viena kitą priešinančias medžiagas ir kuria stebuklus. Nuotraukos parodo – viešbučio  vestibiulio, kambarių ir kitų patalpų dizainas išsiskiria unikalia prabanga, kurioje įprastą aksomą, medį, stiklą ir krištolą pagyvina žvilgantys Neo Art Deco elementai. Sodrūs, elegantiški gobelenai tarytum „atgyja“ šalia paauksuotų, žalvario elementų, o plastiškos, lengvos ir grakščios linijos įgauna visai kitą įspūdį šalia griežtų geometrinių formų. Domina šios idėjos, stilius ir mūsų paslaugos kaina? Laukiame Jūsų susisiekiant!

Viešbučio interjeras
Viešbučio interjeras miegamasis
Viešbučio interjeras miegamasis su balkonu
Viešbučio interjeras vonia
Viešbučio interjeras staliukas
Viešbučio interjeras lempa
Viešbučio interjeras vonios kambarys
Viešbučio interjeras dušas
Viešbučio interjeras prabangus

Interjero subtilybės

Viešbučio interjero subtilybės

Nesuklysime pasakę, kad kuriant viešbučio interjerą grožis ir estetika griežia pirmuoju smuiku. Tačiau vien to neužtenka, kad būtų patenkinti klientų lūkesčiai, mat kiekvienas apsistojęs viešbutyje tikisi komfortiškai pailsėti, todėl kuriamą nepriekaištingą estetiką būtina suderinti su funkcionalumu, dovanosiančiu maksimalų patogumą.

Tad šiame interjere apgalvojama kiekviena detalė: nuo apdailos, spalvų, medžiagų iki baldų ir puošybos elementų.

Dominuojantis fonas

Nuotraukos atskleidžia, jog dažnai viešbučio interjeruose vyrauja balta spalva. Kai ji derinama su stiklu, veidrodžiais sukuriamas įstabus rafinuotumas, nepriekaištinga elegancija. Toks sprendimas puikiai tinka ir mažoms, ir didelėms erdvėms. Variantas dažnai pasirenkamas viešbučio vonios kambariams. Jei norite baltai erdvei įpūsti šio to krentančio į akis, tačiau dramatiškai nekontrastuojančio – auksinės baldų rankenėlės bus būtent tai, ko ieškote.

Viešbučio kambariuose, kuriuose yra lova, dažnai viena siena išskiriama ir jai pasirenkama kitokia apdaila, pavyzdžiui, prabangūs tapetai, marginti geometriniais ar kitokiais raštais.

Rafinuotumas vonioje

Vonios kambariuose paprastai dominuoja solidusis marmuras, naudojamas tiek sienų, tiek ir grindų dekorui. Dažniau išvysite šviesius baltos ir pilkos spalvų potėpius, tačiau kai kuriais atvejais pasirenkama ir tamsi marmuro apdaila. Puikiai atrodo baltos ir juodos spalvų duetas. O norintiems išvengtu banalumo labai patiks jį papildantys auksiniai elementai. 

Baldų spalvų paletė

Matyti dvi ryškios tendencijos: baldai harmoningai įsilieja į bendrą koloritą arba tampa tuo elementu, kuris išsiskiria ryškumu, unikaliomis formomis ar originaliais dizaino sprendimais.

Pagal spalvas baldų įvairovė gali būti plati: tamsiai mėlyni, turkio spalvos, žalvario, rusvi, žalsvi, pastelinių atspalvių. Minkštiems baldams dažnai pasirenkamas švelnumą dovanojantis ir prabanga spinduliuojantis aksomas. Pastarasis nepriekaištingai kontrastuoja su metalo akcentais, paauksuotais, žalvariniais baldais ar jų dalimis, pavyzdžiui, staliuko kojelėmis.

Dažnai naudojami aristokratiški, solidūs Chesterfield tipo baldai. Įspūdingai atrodo lovų galvūgaliai – jie aukšti, aptraukti prabangiu gobelenu.

Kalbant apie kavos staliukus, naktines spinteles ir pan., tai ryškus metalo dominavimas. Jis suteikia minkštiems, prabangiems baldams stilingo kontrasto ir taip sumaniai įlieja modernaus stiliaus štrichus.

Šio stiliaus viešbučio interjeras labai profesionaliai apjungia klasikinio, aristokratiško stiliaus prabangą su moderniu, solidžiu marmuro šaltumu.