Vaikų kambario interjeras

Nesuklysime pasakę, kad vaikų kambario interjeras daugeliui tėvų yra prioritetinis – siekiama čia sukurti tikrą jaukumo ir grožio oazę. O jei vaikai paaugę, tai esminių prioritetų sąrašą papildo ir funkcionalumas bei svarbiausių zonų sutalpinimas vienoje erdvėje.


Spalvos ir formos

Vaikų kambario stilius išsiskiria žavinga pastelinis palvų palete, papildomai suteikiančia daugiau šviesos ir jaukumo kambariui. Mūsų dizaineriai subtiliai apjungia įstabias klasikos ir funkcionalias, tikslias modernaus stiliaus savybes bei sukuria dailią, stilingą ir komfortišką erdvę. Vaikų kambario dizainas labai skoningas, čia didelis dėmesys teikiamas estetiniams aspektams, saugių ir patvarių medžiagų naudojimui. Dizaineriai labai rafinuotai derina visiškai skirtingas medžiagas: medieną, metalą, akmenį, vyresniems vaikams skirto kambario interjerą subtiliai papildo stiklo elementai. Sudomino mūsų projektų nuotraukos, idėjos, paslaugos ir jų kaina? Susisiekite!

Vaikų kambario interjeras
Vaikų kambario interjeras spintelės
Vaikų kambario interjeras spinta
Vaikų kambario interjeras staliukas

Interjero subtilybės

Vaikų kambario interjeras - ką reikia žinoti?

Funkcionalumas

Vaiko kambarys tai yra mažas jo būstas, asmeninė erdvė, kurioje turi tilpti keturios esminės zonos: poilsio, darbo, žaidimų ir daiktų laikymo. Poilsio zonai priklauso lova, taip pat jai galima parinkti patogų sėdmaišį, nedidelį supamąjį krėslą, sofą ar fotelį – tai vieta, kurioje vaikas miega, ilsisi, gali užsiimti pasyvia veikla: skaityti, piešti, žiūrėti filmukus, klausytis pasakos ir pan. Darbo zonoje įsikuria stalas ir kėdė, kurie parenkami pagal vaiko amžių. Žaidimų zonoje įkurdinama žaislai, čia gali būti patiestas kilimėlis, o daiktų laikymo zonai parenkami kietieji baldai: lentynos, spintos, komodos – čia įsikuria vaiko drabužiai, knygelės, žaislai. Sutalpinti visas šias zonas viename kambaryje, kuris ne visada yra erdvus, neretai tampa iššūkiu, kadangi būtina atsižvelgti ir į patogų vaiko judėjimą kambaryje, komfortą. Tad mūsų dizaineriai pasitelkia savo profesionalumą, patirtį ir įgyvendina itin kūrybiškas bei sumanias idėjas.

Spalvų gama: nuo ramių pastelinių tonų iki egzotiško ryškumo

Vaikų kambario interjeras suteikia labai plačias kūrybiškumo galimybes spalvų kontekste. Mažesniems vaikams, taip pat vyresnėms mergaitėms dažnai pasirenkamos pastelinės spalvos, švelnūs tonai – tokie atspalviai kuria jaukumą, lengvumą, sustiprina švelnumo įspūdį. Vyresnių berniukų kambariuose dažnai vietą atranda ir sodresni, tamsesni atspalviai, pavyzdžiui, karališka mėlyna, taip pat pilka. Dar vaikų kambarys gali nusidažyti ir linksmomis, ryškiomis spalvomis, egzotiškais raštais ir motyvais, gėlėmis, vaikiškais paveikslėliais – pasirinkimų laukas neįtikėtinai platus, o priimant sprendimą geriausia vadovautis vaiko poreikiais ir simpatijomis.

Duoklė medžiui

Iš tiesų vaiko kambario interjere medžiui tenka išskirtinis vaidmuo. Taip yra todėl, kad tai viena natūraliausių ir ekologiškiausių medžiagų, tad vaikų kambariui labai tinka. Čia medis atgyja baldų pavidalu, taip pat labai dažnai pasirenkamas grindų apdailai, taip suteikiant patalpai dar daugiau jaukumo.

Tekstilė vaiko kambaryje

Natūralaus pluošto, kokybiški tekstilės gaminiai kambariui suteikia jaukumo, todėl vaiko erdvėje labai dera. Čia dažnai pamatysime dailiomis klostėmis krintančias užuolaidas, gražias lovatieses, jaukumo įspūdį sustiprinančias pagalvėles, žaidimų kilimėlius ar kitus dekoro elementus.

Subtilus minimalizmas

Vaiko kambario interjeras nebūtinai turi būti pripildytas galybės daiktų. Tikslinga pasirinkti funkcionalius, talpius daiktų laikymo baldus, profesionaliai suplanuoti erdvę ir įgyvendinti stilingas minimalistinio interjero idėjas, paliekant kuo daugiau laisvos erdvės kambaryje vaiko žaidimams ir kitoms aktyvioms veikloms.

Žavingi akcentai

Net ir vaiko kambario interjere labai sumaniai gali įsilieti prabanga alsuojantys ir drauge labai žavingi Art Deco elementai, pavyzdžiui, originalios formos aukso spalvos spintos durelių rankenėlės, šviestuvų stovai, veidrodžių rėmai ir pan.

Klasika ir modernumas

Mergaitės kambaryje tobulai įsitvirtins klasikinio stiliaus detalės, erdvei suteikiančios skoningos elegancijos, grakštumo, rafinuotumo, sumišusio su vaikišku žavesiu. Berniuko kambaryje labai derės žalios, mėlynos, pilkos spalvos paletėse esantys atspalviai, daugiau modernūs sprendimai, žavintys tikslumu, aiškumu ir geometrinių formų estetika.