Svetainės interjeras

Mūsų sukurtas svetainės interjeras pasižymi išskirtine, dėmesį kaustančia prabanga. Dominuojančius Neo Art Deco stiliaus elementus galime traktuoti kaip giją, jungiančią modernaus ir klasikinio stilių bruožus į vieną harmoningą visumą.

Spalvos ir formos

Nors žvilgtelėjus į tokį interjerą galima pamanyti, kad čia vyrauja eklektika, tačiau dominuojanti spalvų ir formų darna neleis suabejoti, jog modernaus ir klasikinio stilių duetas yra nepaprastai skoningas ir funkcionalus! Svetainės stilius dvelkia lengvumu, nestokojama natūralios šviesos, išryškinančios stilingus plastiškų ir tiesių linijų kontrastus bei geometrinių raštų intarpus. Mūsų komandos sukurtas dizainas skoningai apjungia prabanga ir didybe alsuojančias medžiagas: marmurą, akmenį, krištolą, sienų lipdinius ir kt. Idėja panaudoti išskirtinius baldus ir jų kompozicijas realizuojama per žalvario ir aksomo ar marmuro bei medžio tandemus. Domina mūsų dizaineriai, idėjos ir interjero kūrimo paslaugos bei jų kaina? Susisiekite!

svetaines interjeras
prabangus svetaines interjeras
svetaines interjeras su televizoriumi
jaukus svetaines interjeras
svetaines interjeras su laiptais
svetaines interjeras su sofa
grazus svetaines interjeras
prabangus svetaines interjeras

Interjero subtilybės

Svetainės interjero subtilybės

Modernios klasikos svetainės interjeras sužavi iš pirmo žvilgsnio – kupinas šviesos, erdvus būstas traukia akį savo baldų ir aksesuarų grakštumu ir lengvumu, tobulai sujungiamomis plastiškomis bei tiesiomis, tiksliomis linijomis. Svetainėje daug natūralios šviesos, o dar labiau šį įspūdį sustiprina šviesi sienų, lubų spalvų paletė. Grindų apdailos tendencijos dažniausiai apsiriboja vienu iš dviejų variantų: mediena arba marmuro prabanga. Tiek šviesūs, tiek tamsūs medienos atspalviai teikia papildomo jaukumo ir šilumos bei lengvai kontrastuoja su šviesia sienų spalva. O baltas įspūdingas marmuras – tobula elegancija, tarytum baltos sienų ir lubų spalvos tąsa.

Plati baldų spalvų gama

Nors interjere daugiausia vyrauja švelnios, šviesios spalvos, baldai gali  visiškai šį įvaizdį „sujaukti“. Mūsų dizaineriai mėgsta netikėtus, netradicinius sprendimus, todėl būtent pagrindinis svetainės baldas – sofa ar minkštas kampas – ir tampa tuo originaliu sprendimu. Išskirtinumas pasiekiamas per spalvą – dažnai modernios klasikos svetainėje įkurdiname romantiškos violetinės, karališkos mėlynos, švelnios žalsvos, dailios kreminės ar kitos spalvos minkštus  baldus. Jiems parenkamas prabangus aksomas ar kitas tvirtas ir solidus audinys, žavintis tiek savo savybėmis, tiek nepriekaištinga išvaizda. Tiesa, tokiai svetainei labai tinka Chesterfield tipo minkšti baldai, keliantys asociacijas su aristokratų būstais.

Šviestuvai – dėmesio centre

Interjerų nuotraukos atskleidžia tai, ko nepastebėti sunku, – šio interjero akcentas yra masyvūs, didelių gabaritų šviestuvai. Dideli kabantys gaubtai, metalinis strypas su lemputėmis, įspūdingi sietynai, geometrinių formų žaismas lubose...

Dar viena mūsų svetainių interjerus jungianti tendencija – čia beveik nepamatysite vienišo šviestuvo svetainės erdvėje. Paprastai jie visada kabinami keli, nevengiama kombinuoti kelių skirtingų dizainų šviestuvų derinius. Tarpusavyje „bendrą kalbą atranda“ ir įstabiai sudera skirtingų spalvų, formų, medžiagų šviestuvai.

Užuolaidos

Joms parenkamas masyvesnis, tačiau nepriekaištingomis klostėmis krintantis audinys: tiek naktinėms, tiek dieninėms užuolaidoms. Naudojami tik aukštos kokybės, natūralūs audiniai. Užuolaidos nebūtinai parenkamos identiškos baldų spalvai, anaiptol, kartais jos derinamos prie kažkurio krėslo ar fotelių spalvos, kartais – prie sienų apdailos, dar kai kada – prie išskirtinių aksesuarų. Nevengiama komponuoti poros skirtingų spalvų naktines užuolaidas.

Nesunku pastebėti ir tai, jog prioritetas teikiamas vienspalvėms užuolaidoms, nors kartais savo indėlį gali įdėti ir modernus stilius – tuomet pasirenkamos geometriniais raštais margintos naktinės užuolaidos.

Smulkių baldų vaidmuo

Mūsų modernios klasikos svetainių interjeruose beveik visada į akis krenta kavos staliukai, spintelės. Jie – tobuli Art Deco stiliaus šedevrai, todėl interjerui suteikia stilingo žavesio ir originalumo, įsiverždami čia su metalinėmis kojelėmis, geometrinių formų stalviršiais, ryškiais žalvario akcentais ir pan.

Art Deco stiliaus svetainės interjeras pavergia griežtomis linijomis, geometrinių formų įvairove, nepriekaištinga estetika, persipinančiu jaukumu ir minimalizmu bei tobulais labai skirtingų medžiagų – metalo, medžio, marmuro, prabangių gobelenų, stiklo ir kt. – deriniais.