Restorano interjeras

Kartais sumaišius du vienas kitam ganėtinai priešingus dalykus rezultatas kaip reikiant nustebina. Puikus to pavyzdys – modernios klasikos interjeras.

Erdvė, spalvos ir kontrastai

Klasika restorano interjerui dovanoja jaukumą, rafinuotumą, o modernus stilius įsiveržia su aiškumu, tikslumu, geometrinių formų ir minimalizmo bruožais. Tad dizaineriai užtikrina, jog moderniai klasikai atstovaujantis restorano dizainas nustelbs prabanga ir džiugins funkcionalumu. Restorano interjere vyrauja šviesių tonų gama, kuri papildyta veidrodžiais, stiklo, krištolo elementais kuria erdvės įspūdį ir optiškai ją dar labiau didina. Nesunku pastebėti įkvepiančius Neo Art Deco akcentus, tobulai įsiliejančius į restorano aplinką ir dovanojančius papildomą krislą prabangos. Nuotraukos leidžia realiai įsivaizduoti rezultatą, o jei Jums patinka mūsų idėjos ir domina paslaugos kaina, kviečiame susisiekti.

Restorano interjeras
Restorano interjeras su baro kėdėmis
Restorano interjeras su dekoracijomis
Restorano interjeras žalias

Interjero subtilybės

Restorano interjero subtilybės

Restoranas yra viena geriausių terpių, kurioje gali atsiskleisti tobulas klasikinio ir modernaus stilių derėjimas. Šiai patalpai reikia jaukumo, rafinuotumo ir prabangos, drauge nereikia restorano svečius blaškančių galybės dekoro elementų.

Čia į rafinuotą, solidų ir klasika alsuojantį interjerą drąsiai įsiveržia modernaus stiliaus tikslumas ir geometrija. Tokia „draugystė“ dovanoja išskirtinius, originalius ir drauge funkcionalius interjero sprendimus.

Šviesiame fone ryškūs ir originalūs potėpiai

Paprastai šio stiliaus restorano apdailai pasirenkama šviesių atspalvių paletė: nuo baltos, kreminės iki švelniai rusvos, dramblio kaulo ar pan. Toks fonas suteikia neaprėpiamas galimybes žaisti baldų, šviestuvų ir kitų aksesuarų spalvomis, formomis, tekstūromis.

Norite šio to drąsaus ir originalaus? Rinkitės gyvą vertikalią žaliuojančią sienelę, kuri baltame fone išryškės išties įspūdingai.

Drąsiai naudojami veidrodžiai, atspindžius dovanojantys sienų, lubų apdailos elementai ne tik optiškai didina erdvę, bet ir stiprina elegancijos, prabangos įspūdį.

Savo vietą čia atranda ir marmuras – prabangios marmurinių plytelių grindys atsiskleis visu grožiu ir leis mėgautis šio akmens spinduliuojamu solidumu.

Šviestuvai čia gali tapti kertiniu dekoro elementu

Restorano patalpos dažniausiai yra erdvios, turinčios aukštas lubas, todėl tai yra tobula vieta išnaudoti originalių apšvietimo elementų privalumus. Įspūdingi masyvūs geometrinių formų metaliniai šviestuvai, kontrastuojantys su patogiais, prabangiu gobelenu aptrauktais baldais, bus modernus akcentas, kuris neliks nepastebėtas.

Restoranui aukštomis lubomis geriausiai tinka kabantys šviestuvai, nepriekaištingai užpildantys erdvę tarp lubų ir staliukų.

Baldų spalvų gama

Restorano interjere tobulai tinka klasikinį ir modernų stilių atspindintys baldai – lengvi, grakštūs, tačiau drauge rafinuoti dėl naudojamo prabangaus audinio, pavyzdžiui, tvirto aksomo. Spalvų paletė gali būti labai įvairi – vienas iš variantų yra derinti prie sienų apdailos, dekoro elementų. Pavyzdžiui, įkurdinus žaliuojančią vertikalią sienelę, galite rinktis sodriai žalias, smaragdo spalvos kėdes / krėslus. Smaragdinė spalva tikrai bus vienas geriausių pasirinkimų siekiant aukščiausio lygio prabangos. Puikus sprendimas – komponuoti dviejų spalvų kėdes.

Šio stiliaus restorano interjeras leidžia sumaniai klasikinį dizainą papildyti moderniojo tikslumu, aiškumu, geometrija ir minimalizmu.