Raudonas interjeras

Raudonas interjeras niekada neliks nepastebėtas, anaiptol, jis įsimins, nuolat apie save primins ir žavės. Tokiame būste visada juntama energija, emocionalumas, ekspresija.

Spalvos, formos ir kiti ypatumai

Raudonos spalvos dizainas įtaigus, tačiau šiltas ir lengvai nustelbiantis kitus atspalvius, tad dizaineriai turi pasitelkti savo žinias bei gebėjimus, kad profesionaliai įpintų ir kitų spalvų raudono interjero koncepcijoje. Šiame interjere dominuoja subtilūs, skoningi blizgūs auksiniai elementai, drauge su raudona kuriantys modernias, rytietiško prieskonio turinčias kompozicijas. Nuotraukos parodo, kaip sumaniai dizaineriai kuria iš, regis, sunkiai tarpusavyje suderinamų medžiagų nepriekaištingus derinius: medžio, odos, aksomo, metalo, stiklo, marmuro ir kt. Raudona – Jūsų spalva? Domina drąsios idėjos, įtaigus raudonas namų stilius ir mūsų paslaugos kaina? Susisiekite!

Raudonas interjeras
Raudonas interjeras svetainėje
Raudonas interjeras su stalu
Raudonas interjeras kambaryje
Raudonas interjeras virtuvėje

Interjero subtilybės

Raudona spalva: kuo ji ypatinga?

Visi vieningai pritartų, jog raudona spalva yra tikrai išraiškinga ir interjere ją naudoti išdrįsta toli gražu ne kiekvienas. Ji labai stipri, dominuojanti, užgožianti, todėl sukurti darnų, skoningą ir akies įkyriai nerėžiantį raudoną interjerą yra sudėtinga – tam reikia žinių, profesionalumo, gebėjimų. Štai kodėl profesionalių dizainerių pasirinkimas bus geriausias sprendimas, jei savo būste trokštate būtent raudonos spalvos. Mūsų komanda įgyvendina įstabius projektus, kuriuose pagrindiniu smuiku griežia ši aristokratiška spalva.

Pasitelkiant tam tikras kitas spalvas bei tekstūras galima „sužaisti“ raudonos spalvos efektu – ji gali tapti kiek prigesinta ir atrodyti itin solidžiai, taip pat gali demonstruoti neginčijamą šeimininkų drąsą, dar gali tapti skoningu akcentu kitos spalvos fone.

Draugystė su kitomis spalvomis

Nors raudona spalva yra labai stipri ir iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog atrasti jai spalvines partneres yra sunku, visgi į draugiją tiktų gana plati spalvų patelė. Su juoda spalva raudona sudarys nenuginčijamą solidumo šedevrą – itin subtilus, skoningas, rafinuotas derinys, idealiai tinkantis vyriškam interjerui. Norite šiek tiek švelnesnio tono? Raudona puikiai derės su pilka – nuo tamsesnės pilkos iki šviesios. Su balta spalva ji sukurs įstabų, labai stilingą kontrastą. Jei norite ypatingo efekto, rinkitės raudonos ir aukso spalvos duetą – jos dvi realizuos aristokratišką įvaizdį, todėl prabangos ir solidumo tikrai nestokosite. O derinama su sidabro spalva ar stiklu raudona spalva taip pat kurs karališką prabangą, tačiau kiek lengvesnę, palyginti su aukso deriniais. Švelnesniam įspūdžiui sukurti raudona spalva tiks su ruda, rusva, švelnia rožine, kremine.

Medžiagos

Raudona spalva interjere paprastai atgyja per tekstilę: užuolaidas, užklotus, pagalvėles, baldų apmušalus. Ji sudaro puikius derinius su metalu, stiklu, veidrodžiais, akmeniu.

Ką dar reikėtų žinoti, jei norite namuose įkurdinti raudoną spalvą?

Paprastai raudona spalva optiškai mažina erdvę, todėl ji rekomenduojama išskirtinai didelėms, erdvioms patalpoms.

Raudona spalva ar jos akcentai tinka virtuvei, valgomojo zonai, darbo kambariui, svetainei, tačiau štai miegamajame jos geriau vengti arba šiai patalpai rinktis sodriai raudonos, tarsi prigesintos spalvos elementus, pavyzdžiui, aksominį lovos galvūgalį, kelias stilingas pagalvėles ar naktines užuolaidas.