Pailgo kambario interjeras

Modernaus ir klasikinio stilių tandemas laužo ribas drąsiais sprendimais. Pailgo kambario interjeras tarsi transformuojasi, kai naudojamos šviesios spalvos ir prabangių medžiagų žaismas. Egzotiškas medis, metalas, veidrodžiai ir krištolas atveria erdvę ir prikausto žvilgsnį.

Spalvos ir formos

Pailgo kambario forma diktuoja griežtas linijas, tačiau mūsų dizaineriai siūlo nepaisyti šios taisyklės. Plastiškas ir aptakus baldų dizainas kontrastuoja su ribomis – tai drąsios idėjos, kurios žavi savo skoningumu. Modernus Neo Art Deco stilius suteikia galimybę derinti, rodos, nesuderinamus akcentus. Taip šviesiame interjere atsiranda ryškus aksomas, tarpusavyje kontrastuoja geometrinės formos, o pailgas kambarys nejučiomis koncentruojasi į centrinį tašką ir ribos tarsi pranyksta. Lakoniškos linijos susipina su blizgiais paviršiais, kurie jas iškreipia – taip sukurdami vaizdo iliuziją. Stilius pabrėžiamas tokiomis medžiagomis kaip marmuras, natūralus medis ir chromas, kurios yra neabejotina užuomina į glamūrą. Domina mūsų dizainerio paslaugos, jų kaina ir darbų nuotraukos? Susisiekite!

Pailgo kambario interjeras
Pailgo kambario interjeras miegamajame
Pailgo kambario interjeras vonioje
Pailgo kambario interjeras siauras
Pailgo kambario interjeras koridoriuje
Pailgo kambario interjeras šviesiame koridoriuje
Pailgo kambario interjeras vonioje su veidrodžiu
Pailgo kambario interjeras grindys

Interjero subtilybės

Pailgo kambario interjeras - ką reikia žinoti?

Neįprasta erdvė

Pailga ir siaura patalpa, regis, yra tikras iššūkis dizaineriams, tačiau profesionalai su tuo puikiai susidoroja, pasinaudodami profesionalumu ir įgyvendindami sumanius, racionalius sprendimus. Įrengiant pailgą patalpą labai svarbu tinkamai įvertinti jos funkcijas, reikalingą laisvą plotą, apdailos ypatumus bei medžiagas, kurios bus naudojamos.

Daug atspindinčių paviršių!

Nors ne visose pailgo tipo patalpose išvysime veidrodžių, blizgius paviršius turinčių baldų, tačiau kompaktiškose erdvėse jie tikras išsigelbėjimas. Stiklas, veidrodžiai, veidrodiniai baldų paviršiai drąsiai naudojami tiek sienoms, tiek luboms. Mažoje vonios patalpoje jie gali sukurti stebuklus – ne tik optiškai didinti erdvę, tačiau ir sukurti tobulą elegancijos, rafinuotumo, estetikos įvaizdį. Veidrodžiai naudojami ir vientisi, ir perskirti apdailos juostelėmis bei sudarantys įvairių dydžių elementus, tarytum stilingas mozaikas.

Medžiagų įvairovė

Tiek didesnėje, tiek net labai kompaktiškoje pailgoje patalpoje dizaineriai geba profesionaliai suderinti labai skirtingas ir kontrastuojančias medžiagas. Čia vietą atranda prabanga ir solidumu spinduliuojantis marmuras, visiška jo priešingybė – grakštumo įvaizdį kuriantis stiklas, natūralumo šedevras medis, kerinčius atspindžius dovanojantis metalas ir kt. Kiekvienos medžiagos savybės interjerui suteikia savotiško žavesio, o visos drauge sudaro tobulą sinergijos efektą.

Žavesio prieskonis

Tikrai tarytum prieskonis monochrominiame pailgo kambario interjere „nutupia“ subtilūs, tačiau akį traukiantys auksiniai, žvilgantys Neo Art Deco stiliaus elementai: baldų rankenos, veidrodžių rėmai, praustuvų čiaupai, kiti vonios kambario aksesuarai. Šios detalės vietą randa ne tik monochrominės paletės fone, tačiau ir ten, kur dominuoja šviesios spalvos, balto marmuro solidumas, geometriniai modernaus stiliaus raštai ir griežtos, tikslios linijos.

Baldų ypatumai

Pailgo kambario interjeras reikalauja sprendimų, kurie vizualiai dar labiau nesusiaurintų patalpos, todėl baldai pasirenkami apgalvotai – jie kompaktiški, siauri, tačiau patogūs. Meistriškai išnaudojamos nišos sienose, jie tokių esama.

Šviestuvų vaidmuo

Neretai nedidelėse, pailgose koridoriaus, vonios kambario patalpose pasinaudojama šviestuvų funkcionalumu. Prioritetas teikiamas masyviems, išraiškingiems, žemiau kabantiems šviestuvams, kurie tarytum žemyn nuleidžia lubas, atrodo, jog patalpą lyg šiek tiek suspaudžia iš viršaus, lyg panaikindami tas ryškias ribas ir suteikdami erdvės gabaritams pusiausvyros.