Paauglio kambario interjeras

Mūsų komandos realizuotas paauglio kambario dizainas pasižymi išskirtiniu dėmesiu funkcionalumui bei moderniojo stiliaus elementams, linijoms.

Spalvos ir formos

Subtiliai prabangus, skoningas ir modernus – tai mūsų komandos sukurtas paauglio kambario interjeras, kuris pateisins tiek merginų, tiek paauglių vaikinų skonį ir poreikius. Šviesi spalvų paletė ir baldai bei aksesuarai kuria lengvumo įspūdį, o subtilūs Neo Art Deco stiliaus akcentai leidžia kambaryje kurti ir realizuoti nepriekaištingas, originalias idėjas ar net labai drąsius vizualinius sprendimus. Dizaineriai sutinka, jog paauglio kambario stilius turi būti šiuolaikiškas, su netikėtais akcentais, todėl profesionalai derina žalvarį bei kitus metalus, medieną, stiklą, originalius lipdinius, aksomą ar kitus prabangius audinius. Domina mūsų projektų nuotraukos, įgyvendintos idėjos, interjero kūrimo paslaugos bei jų kaina? Susisiekite!

Paauglio kambario interjeras
Paauglio kambario interjeras su dvigule lova
Paauglio kambario interjeras šviesus

Interjero subtilybės

Paauglio kambario interjeras - ką reikia žinoti?

Erdvė pagal poreikius

Įrengiant kambarį paaugliui tikslinga atsižvelgti į jo būdą, charakterį, mėgiamas veiklas. Tai leis priimti sprendimą dėl baldų pasirinkimo, jų išdėstymo ir to, kam kambaryje skirti daugiausia vietos. Pavyzdžiui, jei paauglys dievina filmus ir praleidžia daug laiko juos žiūrėdamas, prioritetą verta teikti plačiai, erdvei ir komfortiškai lovai bei funkcionaliai poilsio zonai. Jei paauglio kasdienybė yra mokslai, kompiuteriniai žaidimai ar kitos veiklos prie rašomojo / kompiuteriui skirto stalo, dėmesys turėtų būti darbo zonai kambaryje. O galbūt paauglys turi daug knygų, kolekcionuoja automobilių modeliukus, turi daug sporto taurių ar kitų atributų? Tuomet tikslinga pasirūpinti stilingais ir talpiais baldais, kuriuose visa tai laikyti, siekiant tvarkos ir estetikos kambaryje.

Paauglio kambario spalvų paletė

Jei įrengiant vaikų kambarius prioritetas teikiamas jaukioms spalvoms, pasteliniams atspalviams, tai paauglių kambaryje neretai dėmesys sutelkiamas į priešingas spalvų gamas. Čia erdvę užvaldyti gali ir ruda, tamsesnė pilka, tamsiai mėlyna ar net juoda spalvos. Iš tiesų tai spalvų paletė labai plati, paauglės merginos nevengia ir ryškesnių, sodresnių atspalvių, pavyzdžiui, smaragdo žalumos, ją net derina su rožine, kuri, pasirodė, nėra tokia ir banali.

Apšvietimas

Paauglio kambario interjere greičiausiai neužteks tik vieno šviesos šaltinio, t. y. pagrindinio lubinio šviestuvo. Paauglio, kaip ir vaiko, kambarys turi kelias funkcines zonas: poilsio, darbo, daiktų laikymo. Tad siekiant funkcionalumo tikslinga pasirūpinti keliais kambario apšvietimo būdais. Bendram apšvietimui turėtų būti lubinis šviestuvas. Poilsio zonai rinkitės naktinius šviestuvus pastatomus šalia lovos arba kabinamus ant sienos prie lovos. Jie neteikia itin intensyvaus šviesos srauto, bet sukuria jaukų apšvietimą, tinkantį skaityti ar žiūrėti filmą. Darbo zonoje reikalingas kokybiškas stalinis šviestuvas, suteiksiantis reikiamą šviesos kiekį paaugliui besimokant prie rašomojo stalo, dirbant kompiuteriu.

Minimalizmas

Paauglio kambariui paprastai nesirenkama paveikslų ar kitų aksesuarų gausa. Vienas kitas papuošimas gali papildyti kambarį, tačiau stilius paprastai kuriamas pasitelkiant spalvas, tekstūras, apdailą ir esminius kambario baldus bei apšvietimą.

Medžiagų įvairovė

Nors paauglio kambarys nėra perkrautas baldų ir kitų aksesuarų, tačiau čia galite išvysti medžiagų mixą: grindims paprastai pasirenkamas medis; kietiesiems baldams – medis, stiklas; šviestuvams – metalas; užuolaidoms – medvilnė, linas ar masyvus gobelenas. Taip pat dažnai išvysime paauglio lovą, turinčią minkštą galvūgalį, kurį puošia nuostabaus blizgesio turintis aksomas. Pastarasis gali būti pasirinktas ir kambaryje esančiai sofai ar foteliui. Jei paauglio kambaryje norite prabangos bei rafinuotumo, minkštoms baldų dalims tobulai tikrų Chesterfield baldų stilius, suteikiantis žavingo solidumo.

Paauglio kambario interjeras – funkcionalus, minimalistinis, patogus ir stilingas. Per skirtingų spalvų, medžiagų ir stilių ypatybes sukuriama žavinga darna, leisianti kiekvienam paaugliui savo kambaryje jaustis itin komfortiškai.