Ofiso / biuro interjeras

Šiuolaikinis biuras išsiskiria erdvumu, lengvomis formomis, funkcionaliomis erdvėmis, ergonomiškais, kompaktiškais baldais ir praktiška, darbui pritaikyta aplinka.

Erdvė, spalvos ir kontrastai

Šviesios spalvos suteikia jaukumo, erdvės pojūtį, interjeras atrodo lengvas ir neapkrautas. Sodresnių atspalvių baldai stilingai išryškėja baltame ar pasteliniame fone, suteikdami reikiamų kontrastų. Sunku nesižavėti skoningai įsiliejusiomis geometrinėmis formomis, kurios neatsiejamos nuo modernaus interjero, taip pat minimalizmu bei stilingais Neo Art Deco akcentais, moderniai klasikai suteikiančiais prabangos ir originalumo prieskonį. Norėdami dar labiau sustiprinti unikalių sprendimų įspūdį dizaineriai profesionaliai derina labai skirtingas medžiagas – tai atskleidžia nuotraukos. Toks biuro dizainas garantuoja, jog čia jausitės darbingi, aplinka neblaškys, tad bus lengva susikoncentruoti.  Jei patiko mūsų biuro stilius, įgyvendintos idėjos ir domina paslaugos kaina, susisiekite su mūsų komanda!

Ofiso ir biuro interjeras
Ofiso ir biuro interjeras vonia
Ofiso ir biuro interjeras susitikimų kambarys
Ofiso ir biuro interjeras koridrius
Ofiso ir biuro interjeras stilingas koridorius
Ofiso ir biuro interjeras koridorius su papuošimais
Ofiso ir biuro interjeras viruvėlė
Ofiso ir biuro interjeras vonios kambarys
Ofiso ir biuro interjeras medinis koridorius

Interjero subtilybės

Ofiso / biuro interjero subtilybės

Biurui pasirenkamos erdvios, aukštas lubas turinčios patalpos. Jei galimybės to neleidžia, erdvumas kuriamas pasitelkiant veidrodžius, blizgius paviršius, optiškai erdvę didinančius baldus. Neliks nepastebėta ir tai, kad čia sienos nenukabinėtos paveikslais, taip pat beveik nėra kitų puošybos elementų, tad biuras atrodo preciziškai švarus, tvarkingas ir drauge labai skoningas.

Įvairi, tačiau drauge panaši spalvų paletė

Spalvų gausos ofiso / biuro interjere neišvysite – pagrindiniu smuiku griežia balta, juoda, pilka, ruda spalvos. Regis, paletė gana nuobodoka, tačiau interjerų nuotraukos įrodo, kad nuoboduliu čia nė nekvepia. Balto ir pilkos spalvos duetai kuria žavingą minimalizmą, ramybe ir estetika dvelkiantį interjerą. Į baltos spalvos foną įsiliejęs medis su galybe savo atspalvių sukuria lengvą kontrastą. O štai baltos spalvos ir juodo marmuro tandemas dovanoja nenugalimą solidumą ir prabangą.

Ant pjedestalo – marmuras!

Šiuolaikiško ofiso/ biuro virtuvės, vonios kambario interjere dominuoja solidusis marmuras. Jis pasirenkamas visai ar dalinei sienų apdailai, taip pat grindims. Tiesa, jei kalbėtume apie kitų patalpų grindis, tai biure dažnai išvystume medį – medinės grindys, savo ruožtu, gana steriliam ir šaltam interjerui suteikia žiupsnelį jaukumo bei šilumos.

Susiliejančios plokštumos

Šio stiliaus biuro interjeruose bene labiausiai žavi skoningai susiliejančios plokštumos, pavyzdžiui sienų apdailos fone pranykstančios identiškos išvaizdos durys. Neretai ta pati apdaila pasirenkama ir sienoms  ,ir luboms bei grindims.

Dar vienas sprendimas, skirtingas plokštumas jungiančios detalės, pavyzdžiui, apdailos elementas, besidriekiantis per sieną ir toliau besitęsiantis per lubas.

Pasikartojimai

Interjere naudojamas pasikartojimų metodas dar labiau sustiprina tvarkos ir harmonijos įspūdį. Čia sienas puošia identiški ar tos pačios stilistikos, labai panašūs paveikslai, per tam tikrą atstumą išrikiuoti vienodi baldai ir pan. Jei erdvė maža, pavyzdžiui, vonios patalpa, ir realiai sukurti pasikartojimą galimybių nėra, pasitelkiami veidrodžiai – būtent šiose biuro patalpoje jų nevengiama. Veidrodžiai sukuria vizualinį erdvės pojūtį ir leidžia žaisti jų teikiamomis kopijomis.

Šio stiliaus ofiso / biuro interjeras modernus, minimalistinis, čia ryški tendencija panaikinti ribas tarp plokštumų. Neįmanoma nepastebėti marmuro, medžio svarbos bei preciziško tikslumo.

1 Klausimas: Kuriuose Lietuvos miestuose teikiate Ofiso / biuro interjero dizaino paslaugas?
1 Atsakymas: Ofiso / biuro interjero dizaino paslaugas teikiame visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje ir kt. Lietuvos miestuose. Taip pat interjero dizaino paslaugas galime teikti ir užsienio šalyse.
2 Klausimas: Kiek kainuoja Ofiso / biuro interjero dizaino paslaugos?
2 Atsakymas: Kiekvienas Ofiso / biuro interjero dizaino projektas yra labai skirtingas, todėl vieningo atsakymo į šį klausimą neturime. Kaina gali priklausyti nuo daugybės dalykų: nuo projekto sudėtingumo, kliento lūkesčių, vizijos ar projekto įgyvendinimo skubos. Norint sužinoti bent preliminarią Ofiso / biuro interjero dizaino kainą, dėl daugiau informacijos reikėtų susisiekti su mūsų interjero dizaineriais, kurie atsakys į visus Jums iškilusius klausimus!