Namo interjeras

Klasika ir modernumas – šių stilių samplaika užmiesčio ar mieste įsikūrusio nuosavo namo interjere sukuria prabanga persmelktą stilių. Nepaisant klasikos nuolankumo ir modernaus dizaino funkcionalumo, šis interjeras akį traukia ekspresija, drama ir iki smulkmenų apgalvotomis detalėmis.

Erdvė, spalvos ir kontrastai

Gyvenamojo namo vidaus dizainas erdvus, vyrauja lengvumas, šviesios spalvos. Monochrominiam koloritui išraiškingumo suteikia ryškus Art Deco stiliaus akcentai, kuriais dizaineriai labai profesionalai sužaidžia, siekdami, jog moderni erdvė būtų išskirtinė. Mūsų komanda pasirūpins, kad tiek nedidelio, tiek erdvaus privataus namo interjeras būtų ir išvaizdus, ir praktiškas, funkcionalus – čia puikiai jausis vienas šeimininkas ar didelė šeima. Nors klasikinis stilius žavi, tačiau mūsų įgyvendintos idėjos realizuoja išskirtinį šio namo bruožą – subtilų ir labai skoningą skirtingų medžiagų derinimą: egzotinė mediena, veidrodžiai, aksomas, akmuo, marmuras ir kt. Nuotraukos realiau iliustruoja namo interjerą, kuriame karaliauja moderni klasika. Domina mūsų paslaugos ir jų kaina? Susisiekite!

namo interjeras svetaine
svetaines interjeras name
erdvus namo interjeras
jaukus namo interjeras
grazus namo interjeras
namo interjeras stalas su baru
erdvus namo interjeras
namo interjeras su laiptais
namo interjeras virtuve

Interjero subtilybės

Namo interjero subtilybės: kas dominuoja: klasika ar modernumas?

Pažvelgus į mūsų realizuotus namų interjerus sunku išskirti dominuojantį stilių – jų samplaika tokia harmoninga, kad kiekvieną klasikos detalę atsveria moderniojo stiliaus praktiškumas, ir atvirkščiai. Žavingos elegancija alsuojančio klasikinio stiliaus detalės namams suteikia ekspresijos, nuolankumo ir, žinoma, nenurungiamo rafinuotumo, o štai modernaus dizaino akcentai užburia minimalizmu, praktiškumu bei funkcionalumu.

Dar šių stilių samplaika puikiai atsiskleidžia ir per šviestuvus – klasikai būdingiems masyviems šviestuvams draugiją palaiko geometrinių formų, minimalistinio dizaino, originalūs apšvietimo elementai.

Spalvų paletė

Vyraujančią monochrominę spalvų gamą profesionaliai papildo panašių atspalvių akcentai arba spalvingumu išsiskiriančios detalės. Namo sienų apdailai pasirenkami šviesūs atspalviai, todėl ir taip didelės erdvės atrodo tiesiog įspūdingai – profesionaliai kuriamas jaukumas, lengvumo įspūdis. Savo indėlį prie tokio įvaizdžio prideda ir gausiai naudojamas stiklas, krištolas, veidrodiniai paviršiai.

Nusprendus į interjerą įlieti medžio teikiamos egzotikos, tą galima padaryti per medines grindis, stalviršius. Jei nenorite atitolti nuo šviesaus kolorito, tačiau trokštate šio to netikėto – marmurinė siena ar marmuro apdaila židiniui bus idealus variantas.

Baldai čia – ne tik interjero detalė

Iš pirmo žvilgsnio prabangūs, išvaizdūs baldai atlieka ne tik dekoratyvinę funkciją – atliepdami į modernaus stiliaus principus jie drauge užtikrina komfortą ir yra funkcionalūs. Parenkant baldus atsižvelgiama į jų patogumą, vizualinį vaizdą bei priežiūros ypatumus.

Daugelio namų interjerai yra labai geras pavyzdys to, jog čia dažniausiai nėra vieno pagrindinio baldo, pasiglemžiančio visą dėmesį – originalumu, išskirtinėmis detalėmis, netikėtai panaudotomis medžiagomis akį traukia ir minkšti baldai, ir kavos staliukai, ir unikalūs krėslai, valgomojo stalai.

Baldams naudojamų medžiagų įvairovė stebina – bendroje kompozicijoje vietą randa prabangūs gobelenai, solidumu alsuojantis marmuras, taip pat medis, metalas, akmuo. Profesionalūs dizaineriai geba sumaniai išryškinti kiekvienos medžiagos privalumus ir sujungti visas jas į vientisą harmoningą visumą.

Spalvų paletės burtai

Galime įžvelgti dvi kolorito tendencijas: vientisas pastelinis žavesys, apimantis ir apdailą, ir baldus bei aksesuarus, arba kontrastų žaismas.

Šviesiame fone įkurdinti pastelinių, švelnių tonų baldai dovanoja eleganciją, romantiką ir subtilų jaukumą. Tačiau ieškantiems drąsesnių sprendimų, šio to unikalaus ir netradicinio mūsų dizaineriai pasirengę pažerti puikių idėjų. Einant originalumo keliu šviesaus namo interjero fone vietą atranda raudoni, mėlyni, žalsvi ar kitų ryškesnių, prigesintų, sodrių spalvų baldai.

Duoklė geometrinėms figūroms

Apskritimai, kvadratai, trikampiai ir kitos geometrinės figūros taip tobulai įsilieja į interjerą, kad atrodo, jos visada priklausė klasikiniam stiliui. Erdvėse geometrinių formų plokštumos, tikslių ir aiškių linijų staliukai, šviestuvai bei kiti aksesuarai subtiliai kontrastuoja su lengvai krintančiomis užuolaidomis bei prabangiais gobelenais aptrauktais minkštais baldais, aptakių formų, grakščiais krėslais.

Art Deco stiliaus namo interjeras pakeri elegancija, praktiškumu, grakštumo ir tikslumo samplaika bei netikėtais spalviniais, medžiagų tarpusavio derinimo sprendimais.