Modernus interjeras

Tikslios linijos, aiškios formos, šviesus, monotoniškas koloritas, funkcionalumas, praktiškumas – šie aspektai idealiai persipina modernaus interjero būste. Tačiau šis stilius tikrai negalėtų būti pavadintas nuobodžiu. Vyraujančios geometrinės formos, asimetrija suteikia ryškesnių formų, o subtilūs, ryškūs dekoro elementai „įpučia“ ir spalvų, ir tekstūrų įvairovės.

Spalvos, formos ir kiti ypatumai

Modernaus stiliaus spalvų paletė plati, tačiau nesunku pastebėti, jog vyrauja monochromija, šviesūs, pasteliniai atspalviai, kai kur skoningai pagyvinami sodrių, prabangių spalvų ar blizgių paviršių. Modernus interjeras pelnytai asocijuojasi su erdvumu – toks dizainas neperkrautas baldų, būsto patalpose vyrauja paprastumas, bet toli gražu ne prastumas. Modernaus stiliaus idėjos įgyvendinamos pasitelkiant praktiškus, nemasyvius baldus, transformuojamus baldus, lengvas konstrukcijas. Dizaineriai realizuodami šio stiliaus principus itin daug dėmesio skiria apšvietimui. Jei domina modernaus interjero paslaugos ir realizavimo kaina, susisiekite su mumis. Kokybiškos nuotraukos padės susidaryti realesnį įspūdį.

Modernus interjeras
Modernus interjeras svetainėje
Modernus interjeras su baro kėdėmis
Modernus interjeras lofte
Modernus interjeras virtuvėje
Modernus interjeras sienos vaizdas
Modernus interjeras virtuvė su svetaine
Modernus interjeras koridoriuje
Modernus interjeras svetainėje

Interjero subtilybės

Modernaus interjero subtilybės

Modernaus stiliaus interjere nerasite nefunkcionalių, „dėl grožio“ įkurdintų baldų, nebus čia ir puošybos elementų gausos. Modernaus stiliaus būste yra tik tai, ko reikia. Regis, iki smulkmenų apgalvotas kiekvieno baldo funkcionalumas, todėl čia nieko netrūksta, ir nieko nėra per daug. Tai iš pirmo žvilgsnio neretai sukuria tuštoko, sterilaus būsto įvaizdį, bet tereikia žvilgtelėti giliau ir suprasite, jog po nepriekaištingos tvarkos ir aksesuarais neperkrauto interjero įvaizdžiu slypi maksimalus patogumas, funkcionalumas ir darna.

Susiliejantys paviršiai

Dažna siena tokiame būste neturės nė vieno paveikslo, veidrodžio ar kito aksesuaro. Savitas sprendimas – susiliejančios plokštumos, maksimaliai pagilinančios vientisumo įspūdį. Pavyzdžiui, tai įgyvendinti gali padėti identiška sienų ir durų spalva – tokiu atveju duris išryškina tik rankena. Sienas su durimis gali sujungti ir vientisa apdaila.

Spalvų paletė

Modernaus stiliaus interjere vyrauja monochromija ir lengva pastebėti, jog dominuoja šviesus koloritas. Tačiau jei norite savo būste šiokio tokio akcento, verta pagalvoti apie ryškesnio atspalvio baldą – tai gali būti didelė sofa, komoda ar net kilimas. Itin stilingai modernaus interjero fone įsilieja švelniai melsvas, turkio spalvos baldas. Dar dažnas sprendimas – šviesiame fone įkomponuoti tamsūs, paprastai juodi ar tamsiai pilki, akcentai, pavyzdžiui, šviestuvai. 

Duoklė erdvei

Modernus stilius paprastai pasirenkamas didelėms patalpoms – namams, butams, itin mėgiamas loftams. Dažnai atsisakoma pertvarų ir erdvės kiek įmanoma labiau sujungiamos.

Geometrija – modernaus stiliaus „vinis“

Geometrinės formos, tikslios ir aiškios linijos yra tai, kas puikiai apibūdina modernų stilių. Geometrija dažnai išreiškiama per grindų dangai pasirenkamas medžiagas, jų formas ir spalvas, realizuojant apšvietimo sprendimus, renkantis baldus. Nors galite išvysti ir dominuojančių apskritimo formų, tačiau pagrindiniu smuiku šiame interjere griežia kvadratai ir stačiakampiai.

Vyraujančios medžiagos

Didelė tikimybė, jog modernaus stiliaus būste rasite bent vieną stiklinę pertvarą, o virtuvėje ir vonioje mėgiamus marmuro ar kitus blizgius paviršius idealiai papildys metalo akcentai (pavyzdžiui, rankenos). Atspindintys paviršiai dominuoja kone visose modernaus būsto patalpose. 

Modernaus stiliaus namuose akį traukia tikslios formos, su solidumu persipinantis paprastumas, šviesi spalvų gama ir, žinomą, geometrija.