Mergaitės kambario interjeras

Mažosios damos kambarys išsiskiria skoningu rafinuotumu, elegancija ir drauge vaikišku žaismingumu – mūsų dizaineriai profesionaliai sujungia visus šiuos aspektus į nepriekaištingą rezultatą.

Spalvos ir formos

Mergaitės kambaryje vyrauja šviesių spalvų paletė, todėl interjeras jaukus, vizualiai juntamas lengvumo įspūdis. Plati spalvų gama leidžia „žaisti“ spalvomis ir jų tonais bei kurti harmoningus ir lengvai kontrastuojančius spalvinius derinius. Ryškūs baldai ar dekoro akcentai, tekstilė ir kiti aksesuarai suteikia išskirtinumo bei leidžia realizuoti net itin drąsius sprendimus. Kambario dizainas ne tik stilingas ir dailus, bet ir funkcionalus – pritaikytas vaikui pagal jo amžių, raidą, gebėjimus ir pan. Mūsų darbų bruožus puikiai atskleidžia nuotraukos. Ar Jums patiko įgyvendintos idėjos, realizuotas stilius? Domina mūsų paslaugos ir jų kaina? Susisiekite!

Mergaitės kambario interjeras
Mergaitės kambario interjeras su lova
Mergaitės kambario interjeras su viengule lova
Mergaitės kambario interjeras su spinta
Mergaitės kambario interjeras rožine spinta

Interjero subtilybės

Mergaitės kambario interjeras - ką reikia žinoti?

Erdvė

Mergaitės kambario interjeras šviesus, lengvas ir stilingas. Kambarys planuojamas taip, kad liktų kuo daugiau laisvos erdvės. Todėl sumaniai išnaudojamos nišos sienose, baldai projektuojami besistiebiantys į aukštį, t. y. nuo grindų iki lubų, taip išnaudojant sienų plotą ir kuo daugiau sutaupant grindų ploto. Kambariuose nerasime baldų pertekliaus, todėl čia estetiška, erdvu ir pakankamai vietos vaiko poreikiams skirtingais amžiaus tarpsniais, pavyzdžiui: kūdikiui – daug vietos ropojimui, ūgtelėjusiam vaikui – didesnis plotas pasyviems bei aktyviems žaidimams ar kitoms laisvalaikio veikloms, mokyklinio amžiaus mergaitei – išlaikomas plotas šokiams, sportui ir pan.

Švelnus pastelinis koloritas

Kambarys, skirtas mergaitei, žavi labai švelniu ir jaukiu, šviesiu koloritu. Paprastai pasirenkama kreminė, švelni pilkšva, rusva, žalsva, rožinė spalvos. Visos jos yra šiltos, todėl tobulai tinka mažosios damos erdvei. Kad kambario koloritas nebūtų pernelyg monochrominis, dažnai derinamos dvi ar trys skirtingos spalvos. Vienas populiariausių derinių yra rožinė ir balta. Kartais joms draugiją papildo švelni rusva ar pilka spalva. Jei norite subtilaus ryškumo, dizaineriai siūlo žavingą ir itin mielą rožinės bei žalsvos spalvų duetą, visiškai išpildantį elegancijos ir žaismingumo poreikį.

Klasika ar modernas?

Įrengiant mergaitei kambarį labai mėgiama klasika – jos elegancija, subtilumas ir skoningas žavesys, regis, taip tinka mažajai damai, nepriklausomai nuo to, ar kambarys įrengiamas mažai ar jau ūgtelėjusiai mergaitei. Grakščių formų, plastiškų linijų baldai, lovos baldakimas, kutais ir raukinukais dekoruotos užuolaidos – visos šios detalės idealiai papildo mergaitės kambario interjerą.

Tačiau jei norite modernaus stiliaus dvelksmo, idealus pasirinkimas būtų modernios klasikos interjeras, papildytas žavingais Art Deco stiliaus elementais. Šalia minkštu gobelenu aptrauktos pastelinių spalvų lovos bei klasikinio rašomojo stalo bei krėslo rinkitės geometrinėmis formomis ar kitais modernų stilių atspindinčiais raštais margintus sienų tapetus, neutralios pilkos spalvos užuolaidas. Papildomo žavesio šiam interjerui įpūs daili aukso spalvos naktinė lempa ant sienos šalia lovos ar paauksuotos spintos rankenos, krėslo kojos ir pan.

Medžiagų ypatumai

Mergaitės kambario interjeras trykšta natūralumu. Čia rasite šiltas, jaukias, natūralumo principus atitinkančias medžiagas. Pagrindiniu smuiku neabejotinai griežia medis ir natūralaus pluošto audiniai, pavyzdžiui, medvilnė. Ji bus puikus pasirinkimas vaiko patalynei, taip pat užuolaidoms. Medvilnė tiks ir alergiško vaiko kambaryje, nes šis natūralus pluoštas itin draugiškas net pačiai jautriausiai odelei ir visiškai nealergizuoja. O medis mergaitės kambaryje atgimsta kietųjų baldų pavidalu, taip pat naudojamas grindims. Paprastai atsisakoma keisti natūralią medžio spalvą ir ji paliekama ruda, nes sukuria dailų kontrastą su šviesia sienų ir lubų apdaila, pastelinių spalvų baldais.

Interjeras mergaitės kambaryje yra tikrų tikriausia pastelinių spalvų, jaukumo ir švelnumo oazė, tobulai sujungianti klasikos grakštumą su modernaus stiliaus žavesiu ir žiupsnį įmantrumo suteikiančiais Art Deco elementais.