Mūsų dizaineriai gana dažnai susiduria su klientų pozicija, jog mažame bute stilingas ir modernus interjeras neįmanomas, tačiau mielai paneigiame šią nuomonę savo darbais – mūsų paslaugos yra geriausias to įrodymas. Erdvės stoka nėra kliūtis sukurti šiuolaikišką, išraiškingą, dėmesį kaustantį interjerą.
Projektuojant mažo buto interjerą kompaktiška erdvė tampa šiokiu tokiu iššūkiu, nuo kurio priklauso idėjos ir daugelis sprendimų. Pasitelkdami moderniam minimalistiniam stiliui būdingus baldus bei Art Deco stiliui būdingą subtilų blizgesį kuriame funkcionalumą, patogumą ir optinį erdvės praplėtimą. Bute vyrauja monochrominės spalvos, sudarančios vientisą ir harmoningą įspūdį. Gyvumo bei netikėtų sprendimų suteikia apgalvotai įkomponuoti ryškūs, originalūs aksesuarai. Interjeras apjungia įvairių medžiagų kuriamus kontrastus į vieną darbią kompoziciją. Naudojame stiklą, krištolą, akmenį, metalą ir kt. Mūsų komandos paslaugos sužavės ir įrodys, kad ir mažo buto dizainas gali būti įspūdingas. Jei domina toks stilius ir jo kaina, susisiekite. Geriau įvertinti interjerą padės pateikiamos nuotraukos.
Interjero subtilybės
Neretai kompaktiškas būstas daugiau vertinamas per neigiamų aspektų prizmę, tačiau profesionalūs dizaineriai nesunkiai įrodo, jog mažas butas turi ir daug privalumų. O jį įrengti galima labai skoningai bei užtikrinant ne tik stilingą vizualinį vaizdą, tačiau ir maksimalų būsto gyventojų komfortą. Šiuo atveju itin gelbsti moderniam stiliui būdingas minimalizmas, praktiškumas bei Art Deco stiliui itin artimi blizgūs, atspindžius kuriantys paviršiai, kurie yra nuostabus įrankis dizainerių rankose, kuriant optinį erdvės praplėtimą ir užtikrinant funkcionalumą.
Kelių zonų talpinimas vienoje erdvėje
Neretai mažuose būstuose vienoje patalpoje įkurdinamos dvi zonos, pavyzdžiui, virtuvė ir svetainė arba svetainė ir valgomojo zona. Vizualiniam jų atskyrimui galima pasitelkti skirtingas grindų dangas, taip pat sienų apdailą, spalvas. Visgi net esant spalvų ir medžiagų skirtumams galima rinktis abi zonas sujungiančius vienodus dekoro elementus.
Koloritas
Mažo būsto interjerui dažniau pasirenkama monochrominė spalvų gama, „žaidžiama“ vienos paletės atspalviais, tonu ar keliais tonais besiskiriančiomis spalvomis, derinamos viena kitai artimos spalvos.
Galimi ir nedideli kontrastai. Derinant kelias skirtingas spalvas paprastai nesirenkami ryškūs kontrastai. Čia puikiai dera pilkšvi tonai su mėlyna spalva, prigesinta žalia spalva su žemės spalvomis, ypač tamsiai ruda ir pan. Jei norima kiek didesnių kontrastų, neretai išnaudojamos grindys – tamsesnių atspalvių minkštieji bei kietieji baldai įstabiai kontrastuoja su balto marmuro grindimis ir šviesiomis sienomis.
Norint žiupsnio modernumo į mažo būsto interjerą dizaineriai įterpia Art Deco elementų, kurie užburia aukso spalvos spindesiu ir akimirksniu užtikrina, jog čia įsivyravo stilingas modernus interjeras.
Apšvietimas mažame būste
Mažo buto interjere labai svarbu užtikrinti kiekvienos zonos funkcionalumą bei komfortą jose, todėl neretai derinami skirtingi šviestuvai. Tai leidžia vienas patalpų erdves apšviesti intensyviau, o kitas – mažiau. Drauge didesnis šviestuvų skaičius užtikrina ir didesnį šviesos srautą, kas irgi prisideda prie optinio erdvės praplėtimo.
Plati medžiagų įvairovė
Svarbu mažo būsto interjero neperkrauti daiktais, dekoro elementais. O dizaineriai, net atsižvelgdami ir į šį aspektą, geba sukurti patogumą ir estetiką. Negana to, jie profesionaliai derina labai skirtingomis savybėmis pasižyminčias medžiagas: metalą, marmurą, stiklą, medį, prabangius audinius ir kt.