Laiptai interjere

Laiptai namuose atlieka ne tik pagrindinę funkciją, tačiau ir estetinę. Priklausomai nuo to, koks vyrauja interjeras ir kokie laiptų projektavimo sprendimai parinkti, laiptai gali tapti originalia, unikalia, drąsia detale bendroje dizaino koncepcijoje.

Laiptai interjero dizaine

Dizaineriai turi neįtikėtinai plačias galimybes, kurias suteikia laiptų spalvos, medžiagos, formos, konstrukcijų tipai ir kt. Klasikiniame interjere tobulai tiks medinių laiptų dizainas, moderniame puikiai atrodys ir metalas. Pastarasis nepriekaištingai tiks lofto, urbanistiniam stiliui. Mūsų idėjos drąsios ir originalios, todėl galime pasiūlyti išskirtinių variantų, kaip laiptus namuose paversti funkcionalia ir labai stilinga detale. Domina unikalus laiptų stilius, mūsų įgyvendintų projektų nuotraukos, dizainerių paslaugos ir jų kaina? Tuomet laukiame susisiekiant – pasiūlysime praktiškų, skoningų sprendimų ir realizuosime jūsų viziją!

Laiptai interjere
Laiptai interjere juodai balti
Laiptai interjere mediniai
Laiptai interjere rudi
Laiptai interjere su juodom juostelėm
Laiptai interjere platūs
Laiptai interjere prabangūs
Laiptai interjere su auksine spalva

Interjero subtilybės

Laiptai interjere - ką reikia žinoti?

Funkcijos diktuoja dizaino sprendimus

Šiandien laiptai būstuose nėra tik elementas, leidžiantis patekti iš vieno aukšto į kitą. Anaiptol, dizaino sprendimai neleidžia abejoti, jog laiptai interjere yra itin reikšminga detalė, suteikianti labai plačias variacijų galimybes.

Tobulai pritaikyti prie interjero

Priklausomai nuo to, koks interjero stilius kuriamas, parenkamos laiptų medžiagos, spalvos ir kiti dizaino ypatumai. Mediniai laiptai derės kone kiekvieno stiliaus interjere, mat medis turi labai plačią spalvų paletę ir suteikia dideles galimybes išgauti norimas pakopų ar turėklų formas. Nors neabejotinai, rustic, vintažiniam, Provanso, klasikiniams, skandinaviškam stiliui mediniai laiptai derės idealiausiai. Šiuolaikinėse erdvėse – moderniame, lofto stiliaus, urbanistiniame būste – vietą neabejotinai atras metaliniai, betoniniai laiptai, puikiai įsiliesiantys į bendrą visumą, kurioje susitinka tokios medžiagos kaip akmuo, marmuras, metalas, stiklas, betonas.

Svarbus ir plotas

Laiptų dizainui, ypač formai, įtakos turi jiems skirtas plotas. Erdviuose būstuose, kur laiptams skirtas plotas labai griežtai neribojamas, mūsų dizaineriai gali sukurti įstabius, prabanga alsuojančius, įmantrių linkių ar kitų formų laiptus, grakščiai vilnijančius nuo grindų iki lubų. 

Taip pat sumanūs mūsų komandos sprendimai nustebina tuos klientus, kurie laiptams interjere turi labai kompaktišką erdvę ir kartais galvoja, jog laiptų tokiame plote įrengti neįmanoma. Tačiau patirtis, žinios, skaičiavimai ir profesionalumas įrodo, kad maža erdvė – ne problema. Paprastai tokiu atveju klientų būstuose įsikuria U formos laiptai.

Laiptų koloritas

Kartais susiduriama su pozicija, jog laiptų pakopų spalva turėtų derėti prie grindų, seniau net buvo pasirenkama analogiška spalvų paletė ir medžiagos. Tačiau šiandieninės tendencijos rodo, jog stilingas bei labai dailus interjeras galimas neieškant identiškų sprendimų. Anaiptol, ryškesnis ar subtilus, vos įžvelgiamas, kontrastas atrodys labai skoningai, o ir galimybių kurti interjerą, nespraudžiant į rėmus, paliks kur kas daugiau.

Taip pat nebūtina identiškai derinti ir laiptų pakopų bei turėklų spalvų. Šios detalės net gali būti iš skirtingų medžiagų, pavyzdžiui, laiptų pakopos iš medžio, o turėklai – metaliniai.

Laiptai interjere – tai vartai į kūrybiškumą, interpretacijas, skirtingų medžiagų suderinimą bei paiešką originalių, stilingų sprendimų namams.