Kūdikio kambario

Dažnas mažulytį kūdikį įsivaizduoja tik melsvame ar princesiškai rožiniame kambaryje. Tačiau mūsų dizaineriai įrodo, jog sukurti skoningą, dailų ir žavingą kūdikio kambario interjerą galima ir naudojant kitas spalvas bei įvairiausius jų tonus.

Spalvos ir formos

Mūsų sukurtas kūdikio kambario interjeras nebus rožinės ar žydros spalvos karalystė, nors čia ir vyraus lengvos bei šviesios spalvos, pavyzdžiui, švelni dramblio kaulo, pilkšva, gelsva, kreminė, rusva ir t.t. Būtent toks dizainas ir subtilesni sodrūs kambario baldai kuria harmoningus, darnius kontrastus.  Sunku nepastebėti ir skoningų metalo akcentų, tarytum nužengusių iš Neo Art Deco stiliaus interjero katalogų. Nors jų kūdikio kambaryje nenaudojama labai daug, tačiau vienas kitas tikrai suteikia modernų prieskonį šiai erdvei. Patiko mūsų kūdikio kambario nuotraukos, realizuotos idėjos, stilius? Domina interjero kūrimo paslaugos bei jų kaina? Susisiekite!

Kūdikio kambario interjeras
Kūdikio kambario interjeras su spinta
Kūdikio kambario interjeras su lova

Interjero subtilybės

Kūdikio kambario interjeras - ką reikia žinoti?

Erdvė

Nesunku pastebėti, jog mūsų komandos įrengti kūdikių kambariai išsiskiria dideliu erdvumu – čia vietą atranda ir stilinga, daili lovelė, ir funkcionalūs kietieji baldai daiktams sudėti, taip pat ir poilsio kampelis suaugusiems, kur kūdikį galima maitinti, skaityti drauge knygeles, žaisti, migdyti. Aukštos kambario lubos suteikia progą montuoti talpius baldus išnaudojant erdvę į aukštį ir efektyviai taupant grindų plotą, kuris ropoti pradėjusiam kūdikiui bus reikalingas žaidimams ir aktyvesnėms veikloms.

Pastelinės paletės žaismas

Kūdikio kambario interjeras žavi jaukiais pasteliniais atspalviais – dominuoja balta, rusva, gelsva spalvos. Spalviniu požiūriu išlaikoma darna ir harmonija. Minimalus ir labai skoningas kontrastas kuriamas sužaidžiant grindų spalva – joms dažnai pasirenkamas rudas medis. Tačiau ši priešprieša nekrinta į akis, nes tiek medis, tiek pastelinė sienų, lubų apdaila yra šiltų spalvų.

Tegyvuoja natūralumas!

Kūdikio kambario interjeras trykšta natūralumu – dizaineriai jam renkasi tik ekologiškas, natūralias, mažylio sveikatai nekenksmingas medžiagas. Taigi, šiuose kambariuose dominuoja medis ir natūralaus pluošto audiniai. Medinė vaiko lovelė, staliukas, kėdutės, lentynos bei spintos – visi kietieji baldai yra iš ekologijos principus atitinkančios medienos bei apdoroti ekologiškais, kenksmingų dalelių sudėtyje neturinčiais dažais ir / ar laku. Kalbant apie tekstilę, tai daugiausia vyrauja nuostabioji medvilnė – idealiai tinkanti kūdikio aplinkai. Kartais pasirenkami prabangūs, tačiau būtinai nealergizuojantys gobelenai. Kokybiški audiniai naudojami patalynei, minkštų baldų apmušalams, užuolaidoms, romanetėms.

Metalo akcentų kūdikio kambaryje sutinkame retai – paprastai metalas čia atgimsta stilingų baldų rankenėlių pavidalu kaip dailus akcentas.

Aksesuarams – taip?

Kūdikio kambaryje paprastai neišvysite didelės papuošimų įvairovės. Šioje patalpoje mūsų dizaineriai taip pat stengiasi išlaikyti estetiką, stilių bei detalėmis neužgožti visumos. Paprastai apsiribojama dailiais, žaismingais šviestuvais, vienu kitu paveikslu ant sienos. Tačiau pastarieji aksesuarai taip pat nėra itin kontrastuojantys – jie dailiai įsilieja į visumą ir tampa subtilia detale. Kiek daugiau spalvų suteikti gali vaiko žaislai, esantys atvirose lentynose. Taip pat norint šiokios tokios įvairovės galima žaismingiau dekoruoti vieną kambario sieną, pavyzdžiui, rinktis kokybiškus tapetus, turinčius spalvotų elementų.

Kūdikio kambario interjeras pavergia šviesa, jaukumu ir natūralumo dvelksmu.