Eklektiškas interjeras

Eklektiško stiliaus atsiradimą inspiravo siekis neatsisakyti baroko, tačiau drauge į interjerą besiveržianti klasika ir modernumas. Tai puikiai iliustruoja, kokia žaisminga, skirtinga ir originali yra eklektika. Tiesa, tarp eklektikos ir kičo – labai plonytė riba. Mūsų dizaineriai pasitelkia žinias ir patirtį, tad profesionaliai išlaviruoja sukurdami įspūdingus eklektiškus interjerus.

Spalvos, formos ir kiti ypatumai

Eklektiškas dizainas – tai spalvų, tekstūrų ir formų kuriamas subtilumas, unikalumas bei skoninga elegancija. Kurdami šio stiliaus interjerus dizaineriai laikosi vientisumo principo, padedančio pasiekti stulbinančių rezultatų. Čia tolygiai ir labai rafinuotai persipina baroko puošnumas, klasikos rafinuotumas ir prabanga bei modernaus stiliaus funkcionalumas ir praktiškumas. Todėl eklektiškas interjeras patogus, komfortiškas ir praktiškas. Nuotraukos ir jose įgyvendintos idėjos padės susidaryti realesnę viziją, koks tai interjero stilius. Jei susidomėjote ir norite sužinoti, kokia mūsų paslaugos kaina, laukiame Jūsų susisiekiant.

Eklektiškas interjeras su laiptais
Eklektiškas interjeras su valgomuoju ir virtuve
Eklektiškas interjeras su lova
Eklektiškas interjeras su lova ir langu
Eklektiškas interjeras svetainėje
Eklektiškas interjeras su marmuru
Eklektiškas interjeras su plytine siena
Eklektiškas interjeras didelėje patalpoje
Eklektiškas interjeras su stalu ir lovomis

Interjero subtilybės

Eklektiško interjero subtilybės

Daugelis apie eklektiką turi pirminę nuomonę, jog tai yra kelių stilių miksas, neretai net neskoningas, perspaustas, neturintis vientisumo ir pan. Tačiau tai – ne visai tiesa. Eklektiškas stilius iš tiesų apjungia kelių skirtingų dizainų bruožus, tačiau labiausiai žavi tų skirtumų sujungimas į vientisą ansamblį – harmoningą, stilingą ir labai žavų.

Jei nesate emociškai prisirišę prie vieno stiliaus ir simpatijas jaučiate įvairovei, tuomet eklektiškas interjeras tikrai ras vietą Jūsų širdyje ir namuose.

Sakome „Taip“ spalvoms!

Vienas iš ryškiausių šio stiliaus bruožų yra spalvos. Paprastai vienoje patalpoje derinami keli atspalviai, nevengiama ryškesnių kontrastų, kartais net tų, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo turėtų būti nesuderinami. Tačiau profesionalūs dizaineriai į „žaidimą“ įtraukia ir originalius aksesuarus, kurie tarytum klijai į vieną visumą „suklijuoja“ skirtingų stilių detales.

Eklektiško stiliaus erdvėje tobulai sutars šviesios sienų spalvos su juodos ir aukso spalvos kavos staliuku bei solidžios žalios spalvos minkštų baldų komplektu. Tvirta draugystė, pasirodo, gali būti ir tarp švelnaus egzotiško medžio, solidaus marmuro bei ryškios spalvos aksomo. O štai sodri medienos spalva sudarys rafinuotą ir prabangų įvaizdį su plačia pilkų atspalvių palete ir ryškiomis mėlynomis detalėmis.

Skirtumai dera!

Eklektiškas interjeras yra vienas geriausių pavyzdžių, kaip profesionaliai ir nepriekaištingai galima suderinti labai kontrastuojančias medžiagas, pavyzdžiui, medienos šilumą bei jaukumą su marmuro šaltumu, žalvario akcentus su aksomo prabanga, metalo tikslumą su krištolo elegancija, stiklo trapumą su akmens tvirtumu.

Stiklo vaidmuo

Vos žvilgtelėjus į nuotraukas matyti, kad interjeruose nestokojama stiklo, krištolo, atspindinčių, veidrodinių paviršių. Jie optiškai didina erdvę, suteikia lengvumo ir elegancijos, leidžia lengvai atkartoti tam tikrus derinius. Stiklinės pertvaros, veidrodinės lubos, stikliniai šviestuvų gaubtai, stikliniai kavos staliukų paviršiai, blizgios grindys – variacijų įvairovė dizaineriams suteikia daug galimybių sukurti subtilią, elegantišką, originalią ir, žinoma, nuoseklią eklektišką aplinką.

Mūsų eklektiški interjerai į darnią visumą sujungia spalvomis, formomis bei tekstūromis besiskiriančius ir skirtingiems stiliams atstovaujančius elementus. Toks interjeras užburia tuo, kaip per skirtumus ir stilių įvairovę kuriamas unikalumas bei skoninga elegancija.