Darbo / Svečių kambarys

Darbo kambaryje prioritetas yra solidumas bei erdvės pritaikymas darbo poreikiams, o svečių kambario interjeras reikalauja išskirtinio dėmesio reprezentatyviam dizainui. Mūsų įgyvendintų projektų nuotraukos ir realizuotos idėjos atskleidžia, kad darbo / svečių kambarys gali būti ir funkcionalus, ir  išraiškingas bei stilingas.


Spalvos ir formos

Kambaryje vyrauja šviesa, lengvumas, itin ryškiai matomi moderniam stiliui būdingi elementai bei linijos. Sunku nepastebėti, jog dizainas alsuoja išskirtine prabanga, rafinuotumu. Čia subtiliai susijungia modernus ir klasikinis stiliai, o jų duetą skoningai papildo unikalūs, drąsūs Neo Art Deco stiliui būdingi elementai. Ryškūs geometriniai raštai neleis suabejoti dėl modernaus stiliaus dominavimo. Dizaineriai į darnią koncepciją sujungia egzotinę medieną, žalvarį, marmurą, prabangųjį aksomą bei kitas medžiagas, kontrastuojančias tarpusavyje. Domina netradicinis stilius, mūsų interjero kūrimo paslaugos bei jų kaina? Susisiekite!

Darbo ir Svečių kambario interjeras su stalu
Darbo ir Svečių kambario interjeras su spinta
Darbo ir Svečių kambario interjeras su lova

Interjero subtilybės

Darbo ir svečių kambario interjero subtilybės

Darbo kambario funkcionalumas
Darbo erdvei reikia solidumo prieskonio ir funkcionalumo, pritaikant šią patalpą darbo poreikiams. Svečių kambarys, savo ruožtu, turėtų sujungti patogumą ir estetiką. Užtikrinti, jog darbo / svečių zona bus ir funkcionali, ir drauge daili bei komfortiška, yra nemenkas uždavinys, kurio mūsų dizaineriai mielai imasi ir stebina išskirtiniais rezultatais.

Kelių stilių samplaika

Pasiekti tai, kad erdvė atitiktų aukščiau minėtus kriterijus, padeda klasikinio ir modernaus stilių sąjunga, kurioje modernusis dovanoja taip reikalingą funkcionalumą ir minimalizmo subtilumą, o klasikinis dizainas garantuoja nepriekaištingą estetiką ir patogumą. Negana to, žiupsnelį originalumo paberiantis šiuolaikiškas Art Deco stilius suteikia dar daugiau žavesio ir leidžia mėgautis netradiciniais sprendimais, regis, tokių daugeliui jau įprastų stilių visumoje.

Šviesaus fono galia

Darbo / svečių kambario apdaila paprastai yra šviesi – tam tinka balti ar kiti pasteliniai atspalviai. Pastarieji tik dar labiau sustiprina estetikos įspūdį ir vizualiai padeda padidinti erdvę. Kaip atsvara preciziškai švariai baltai spalvai dažnai įkomponuojami tamsiai pilki, rudi ar juodi baldai, pavyzdžiui, rašomasis stalas su krėslu ar svečių lova, o medinės patalpos grindys dažomos tamsių atspalvių dažais. 

Kai kuriuose stiliuose šviesus fonas yra tarsi drobė, leidžianti patalpai suteikti spalvų ir formų per paveikslus, veidrodžius ir kitus puošybos elementus. Bet šiuo atveju tas fonas dažniausiai lieka nepaliestas arba jį papildo tik funkcionalumo ar subtilios estetikos pridedantys elementai, pavyzdžiui, sieniniai šviestuvai, nedidelis meno kūrinys.

Geometrinių formų dominavimas

Aiškios, tikslios linijos ir ryškios geometrinės figūros gali įsikurti bet kurioje patalpos vietoje skirtingais pavidalais – šią tendenciją dažnai įkūnija geometrinių formų šviestuvai, sienų apdailos juostelių kompozicijos, baldų formos.

Kontrastingų medžiagų bendrystė

Darbo / svečių kambarys žavi tuo, jog panaudojant visiškai skirtingas ir, regis, tarpusavyje kartais net nederančias medžiagas, sukuriama darna bei harmonija. Čia „bendrą kalbą“ randa egzotiška mediena, žvilgantis aksomas, lengvas tiulis, stiklas, išraiškingi žalvario potėpiai.

Darbo / svečių kambarys išsiskiria estetika, minimalizmu, geometrinių formų dominavimu ir funkcionalumo bei patogumo derme.