Buto interjeras

Modernaus ir klasikinio stilių samplaika bute kuria rafinuotą eleganciją, funkcionalumą bei įspūdį darančią prabangą. Visos erdvės persmelktos lengvumo, kurį kuria profesionaliai parinkti baldai, spalvų paletė ir puošybos elementai. Čia įgyvendintos modernaus ir klasikinio stiliaus idėjos, kuomet klasikos tikslumą ir rafinuotumą atsveria modernios geometrinės formos.

Erdvė, spalvos ir kontrastai

Butas erdvus, išplanavimas patogus, baldai kompaktiški, funkcionalūs. Patalpos neperkrautos baldais, kas dar labiau paryškina lengvumo įspūdį. Vyrauja vientisa spalvų gama, tačiau interjeras toli gražu ne nuobodus – reikiamų akcentų suteikia sumaniai panaudojami Art Deco stiliui būdingi blizgūs aksesuarai, baldų detalės. Nuotraukos atskleidžia – buto dizainas išsiskiria nepriekaištingu skirtingų medžiagų derinimu – čia vietą randa medis, metalas, marmuras, prabanga alsuojantis aksomas ir pan. Dizaineriai profesionaliai suderina kontrastingų medžiagų ypatumus sukurdami harmoniją ir išbaigtumą interjere. Domina toks stilius ir mūsų paslaugos kaina? Susisiekite!

Buto interjeras ir svetaine
Buto interjeras
Buto interjeras virtuve
Buto interjeras koridorius
Erdvus buto interjeras
Buto interjeras virtuve su svetaine
Buto interjeras miegamasis
Buto interjeras sofa
Buto interjeras su plytu siena

Interjero subtilybės

Buto interjero subtilybės

Buto plotas nėra tas veiksnys, kuris yra kertinis kalbant apie galimybes sukurti stilingą interjerą. Žinoma, erdvė yra svarbi, tačiau profesionalūs dizaineriai tiek didelio ploto, tiek kompaktiškame bute įgyvendins net pačias įmantriausias idėjas ir butą pavers stilinga, funkcionalia erdve.

Neretai atsisakoma pertvarų tarp svetainės, valgomojo ir virtuvės – visos trys zonos įkurdinamos vienoje erdvėje, taip taupant plotą ir vizualiai praplečiant patalpą.

Mažuose būstuose puikus sprendimas yra veidrodinės sienos, taip pat veidrodiniai per visą sieną besitęsiančių sieninių spintų durų fasadai – stiklas ir veidrodis yra bene geriausios medžiagos optinei apgaulei mažame bute sukurti.

Apdailos elementai

Iš nuotraukų matyti, jog butuose vyrauja šviesus, jaukus interjeras. Baltos ar pastelinių spalvų sienos yra tarytum drobė, suteikianti galybę kelių „piešti“ joje, t. y. kurti baldų, apšvietimo, aksesuarų ir kitų elementų kompozicijas. Šiomis galimybėmis pasinaudoja mūsų dizaineriai, siekdami maksimaliai pateisinti klientų lūkesčius ir realizuoti drąsias, netradicines, kartais net dramatiškas modernios klasikos vizijas, perpintas Art Deco elementais.

Grindims paprastai pasirenkama egzotiška mediena, dovanojanti papildomo jaukumo. Medienos spalvų paletė suteikia daug variacijų, pasirenkant grindų spalvą. O trokštantiems prabangos dizaineriai siūlo marmurą.

Baltos lubos dažnai padailinamos visą perimetrą juosiančiomis apdailos juostelėmis, kartais kitais dekoratyviniais elementais. Tačiau šiame kontekste išlieka baltos spalvos dominavimas.

Baldų įvairovė

Priklausomai nuo kuriamos interjero linijos, naudojamų medžiagų ir formų bei buto ploto, baldų pasirinkimas yra neįtikėtinai platus: nuo masyvių ir prabangių Chesterfield tipo iki minimalistinių su plonomis, grakščiomis kojelėmis; nuo didelių gabaritų iki kompaktiškų; nuo solidžių, tviskančių gobelenų iki žalvario akcentų; nuo stiklo iki egzotiško medžio. Tačiau nepriklausomai nuo to, kokių medžiagų ir dizaino yra baldai, visus juos vienija tobula funkcionalumo ir estetikos sąjunga. Visi šio stiliaus interjero baldai yra išvaizdūs, stilingi, bet drauge jie tarnauja ir buto gyventojams – dovanoja patogumą.

Tikslumo ir elegancijos sąjungos žavesys

Mūsų sukurti butų interjerai yra tobulas pavyzdys, kaip gali derėti skirtingi stiliai, medžiagos ir tekstūros. Čia darnias kompozicijas kuria aksomo švelnumas, krištolo sietynų prabanga, lengvai  krintančių užuolaidų romantika, šviesių spalvų jaukumas, grakščių baldų lengvumo įspūdis ir modernų stilių reprezentuojančios geometrinės formos, aiškios linijos, metalo rafinuotumas, stiklo elegancija, subtilus minimalizmas. Visa tai garantuoja, kad butas bus įrengtas ne tik skoningai, bet ir patogiai, idealiai tiks vienam, porai, šeimai su vaikais.

Aplodismentai metalo akcentams

Savo vietą tarp minkštų, prabangių gobelenų ir audinių, medžio dovanojamo jaukumo randa ir žalvaris ar kiti metalai. Jie naudojami kavos staliukų, valgomojo stalų, spintelių kojelėms, veidrodžių rėmams, šviestuvams.

Buto interjeras užburia modernaus stiliaus praktiškumo ir klasikai būdingos elegancijos harmonija. Šviesiame fone atgyja metalo akcentai, krištolo sietynai bei aksomu aptraukti baldai.