Berniuko kambario interjeras

Mūsų sukurtas berniuko kambario interjeras pasižymi išskirtiniu prabangos ir funkcionalumo deriniu. Čia harmoningai susijungia modernaus ir klasikinio stiliaus bruožai, papildyti skoningais Art Deco stiliui būdingais elementais ir orientuoti į jaunojo džentelmeno poreikius.

Spalvos ir formos

Kambario stilius jaukus, vyrauja šviesus koloritas, lengvos, tačiau aiškios, tikslios formos. Nors dominuojanti spalvų paletė yra šviesi, tačiau įgyvendintų projektų nuotraukos atskleidžia, jog interjero monotonišku ar nuobodžiu tikrai nepavadintume. Žavesio, gyvybės ir netikėtumų įpučia sumaniai naudojami ryškūs, kontrastingi, drąsūs akcentai. Dizaineriai „įdarbina“ ir išnaudoja labai skirtingų medžiagų geriausias savybes: interjeruose nestokojama egzotinės medienos, metalo, akmens, stiklo, veidrodžių, unikalių lipdinių ir kitų elementų, suteikiančių unikalumo kambariui. Domina nestandartinės idėjos vaiko kambariui, originalus dizainas? Aktualios mūsų paslaugos bei jų kaina? Susisiekite!

Berniuko kambario interjeras su lova
Berniuko kambario interjeras su lova ir stalu
Berniuko kambario interjeras su lova ir spinta

Interjero subtilybės

Berniuko kambario interjeras - ką reikia žinoti?

Kolorito sąlygojamas jaukumas

Mūsų įgyvendinti projektai atskleidžia, kaip puikiai berniuko kambariui tinka jaukus, šviesus, pastelinių atspalvių ar net baltos spalvos interjeras. Jis yra tarytum drobė, kurioje galima tapyti ir išgauti tokį vaizdą, kokio trokštame: jei patinka daugiau kontrastų, tai tekstilę, baldus bei kitus aksesuarus galima rinktis sodresnių spalvų, o jei kambaryje norite išlaikyti vientisą švelnumo potėpį, tuomet pastelinių, jaukių spalvų baldai bei aksesuarai leis nesunkiai tai įgyvendinti.

Mūsų projektai atskleidžia, kaip stilingai dera baltas berniuko kambario interjeras su žalia ir mėlyna spalvomis bei nuostabia jų atspalvių palete, kuri išreiškiama per gobeleną, užuolaidų audinį, sienų dekorą.

Atsvara fonui

Kaip atsvara vienspalviam grindų, sienų fonui berniuko kambariui pasirenkami kontrastuojantys elementai. Tai gali būti ryškesnės spalvos baldas, išraiškingos užuolaidos, išsiskirianti viena kambario siena, originalus paveikslas ar kitoks meno kūrinys.

Formų aiškumas

Berniukui skirto kambario interjere dominuoja aiškios, tikslios linijos. Tačiau mūsų dizaineriai taip profesionaliai parenka baldus bei kitus kambario elementus, jog tas linijų tikslumas tikrai nesukuria griežto, šalto kambario įspūdžio, anaiptol, linijų aiškumas išnaudojamas labai profesionaliai ir daugiau kelia aliuzijų su tvarka bei estetika.

Tiesa, galima pastebėti, jog lovos turi minkštus gobelenu aptrauktus galvūgalius ar šonines sieneles. Joms naudojamas aksominis, labai dailus audinys. Tiek minkštumas, tiek audinio švelnumas ir estetika yra labai skoninga atsvara kietųjų baldų tikslumui, aiškumui, griežtesnėms formoms. Toks kontrastas kambarį paverčia tvarkinga, funkcionalia ir drauge estetiška, jaukia erdve.

Skirtingų medžiagų draugystė

Matyti, jog mūsų berniukams įrengtų kambarių interjeruose itin retai sutiktume šaltas, solidžias medžiagas, pavyzdžiui, metalą, stiklą ar juo labiau akmenį. Vaiko kambaryje duoklė atiduodama natūralioms, šiltoms ir ekologiškoms medžiagoms, todėl čia neabejotinai dominuoja medis bei natūralaus pluošto audiniai.

Funkcionalūs sprendimai

Tarp funkcionalių idėjų galime paminėti aukštus baldus, skirtus drabužiams, knygoms, žaislams ar kitiems vaiko daiktams laikyti. Toks sprendimas leidžia išnaudoti erdvę į aukštį ir neužimti daug grindų ploto. Taip pat vaiko kambaryje pasiteisina amerikietiškam stiliui būdingos aukštos grindjuostės. Jos ne tik stilingai atskiria grindų ir sienų plokštumas, tačiau drauge suteikia apsaugą sienoms, o ji vaiko kambaryje tikrai reikalinga. Aukštos grindjuostės garantuoja, jog žaisdamas su mašinytėmis ir kitais modeliukais, kurie važiuodami atsitrenkia į kliūtis, vaikas neapgadins sienų apdailos.

Sumaniai berniuko kambaryje išskiriamos funkcinės zonos: poilsio, daiktų laikymo, darbo. Jei yra poreikis jas labiau atskirti, galima tai padaryti pasitelkiant sienų, lubų dažymą skirtingomis spalvomis.

Berniuko kambario interjeras itin stilingai atspindi sodriai žalios bei mėlynos spalvų žaismą šviesiame fone. Kuriamą spalvinį kontrastą dar labiau paryškina aiškių formų ir minkštų baldų detalių samplaika, taip pat tikslių linijų ir plastiškų formų priešprieša.