Baltai juodas interjeras

Toks dizainas neretai įvardijamas kaip nespalvotas, tačiau „nespalvotas“ šiame kontekste tikrai nereiškia nuobodus. Šiuolaikiškas, ekspresyvus, kontrastingas ir drauge darnus.

Spalvos, formos ir kiti ypatumai

Dizaineriai užtikrina, kad balta ir juoda spalvos prisijaukintų viena kitą bei taptų nedaloma visuma šiame interjere. Koks bus juodos ir baltos spalvų santykis priklauso nuo būsto šeimininkų poreikių. Juodi akcentai baltame fone, ar balti elementai, suteikiantys atsvarą juodos spalvos solidumui? Baltai juodas interjeras įkūnija visas modernaus stiliaus tendencijas – minimalizmą, aiškias linijas, erdvės pojūtį, funkcionalumą. Nuotraukos atskleidžia, jog mūsų dizaineriai pasitelkia profesionalumą, tad baltai juodo interjero idėjos įgyvendinamos panaudojant įvairias medžiagas (akmenį, metalą ir kt.) ir taip sukuriant netikėtų sprendimų. Patinka baltai juodas stilius, domina mūsų paslaugos kaina? Tuomet susisiekite su mūsų komanda.

baltai juodas interjeras svetaine su virtuve
baltai juodas interjeras virtuve
baltai juodas interjeras vonia
baltai juodas interjeras vonios kambarys
baltai juodas interjeras tualetas
baltai juodas interjeras su marmuru
baltai juodas interjeras dusas
prabangus baltai juodas interjeras

Interjero subtilybės

Baltai juodas interjeras - ką reikia žinoti?

Nepabostantis duetas

Juoda ir balta – pačios kontrastingiausios spalvos, tačiau tai netrukdo joms sudaryti labai stilingo, modernaus ir dėmesį kaustančio derinio. Jei nebijote drąsių sprendimų ir tikrai ryškių kontrastų, tai juodos ir baltos tandemas Jums bus kaip tik. Nenuostabu, kad jis nepraranda populiarumo.

Fonas: baltas ar juodas?

Esminis klausimas: juodi akcentai baltame fone ar, atvirkščiai, balti akcentai juodame fone? Pastarasis variantas visgi pasirenkamas rečiau. Ir net jį pasirinkus juoda spalva dažniau būna panaši į tamsiai pilką, ne aklinai juodą. Šis variantas suteikia kiek mažiau kūrybiškumo galimybių, mat juodas fonas gerokai įpareigoja ir apriboja. Visai kas kita – baltas fonas ir kontrastuojančios juodos detalės. Šis variantas labai dažnas. Baltame fone įstabiai išryškėja juodi baldai ar jų detalės, puošybos elementai, vonios ar virtuvės stalviršiai, praustuvai, čiaupai, veidrodžių rėmai, spintelių fasadai ir daug kitų namų elementų.

Dar vienas variantas – abiem spalvoms tenkantis pagrindinis vaidmuo: derinamos baltos ir juodos plytelės, užuolaidos ar kiti tekstilės elementai, šachmatų lentos pavidalą įgauna grindys ir t.t.

Medžiagų įvairovė

Balta ir juoda yra populiarios spalvos, todėl nenuostabu, kad jas galime išvysti įvairių medžiagų pavidalu. Dizaineriai turi galimybes jas derinti tarpusavyje, tačiau tam reikia patirties ir žinių, o jų mūsų komandos specialistai nestokoja. Tad kuriamuose interjeruose tobulai „sutaria“ egzotiškas medis, akmuo, marmuras, metalas, natūralūs audiniai, prabanga alsuojantis aksomas, stiklas, aukso spalvos detalės ir kt.

Juodai balti sprendimai pagal kambario paskirtį

Valgomajame bene dažniausiai išvysime labai solidų sprendimą – juodą masyvų stalą ir baltas kėdes. Vonios kambaryje tobulai atrodys juodi veidrodžių rėmai, čiaupai ir kiti smulkūs elementai balto marmuro apsuptyje. Koncepciją puikiai papildytų ir šių spalvų romanetės. Virtuvėje baltiems baldams į draugiją pasiūlykite juodą masyvų darbastalį. Svetainėje šį kontrastą galite išnaudoti grindų apdailai – balto ir juodo marmuro derinys būtų išties įspūdingas. Šviesiame miegamajame stilingai įsilieti gali juodi užuolaidų laikikliai, juodos spalvos naktinės lempos stovas, baldų rankenėlės, šviestuvas ar kiti elementai.

Tiesa, svarbu tai, jog nebūtina visos patalpos paversti šių dviejų spalvų kontrastų kaupykla, nes visiškai užteks kelių akcentų – taip lengvai išlaikysite subtilumą ir stilių.