Baldai

Ar įsivaizduojate namus be baldų? Greičiausiai ne, nes tai – vienas esminių atributų, užtikrinantis komfortą ir funkcionalumą. Tiesa, pasirinkti baldus nėra taip lengva, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Baldų ypatumai interjere

Dizaineriai siūlo įvertinti tai, koks interjeras kuriamas namuose, koks stilius dominuoja, kokios spalvos vyrauja, kokio dydžio erdvės, koks lubų aukštis, kiek žmonių gyvens namuose ir kt. Tai tik nedaugelis kriterijų, suponuojančių baldų pasirinkimą. Labai svarbu įvertinti erdvę: jei patalpa maža, rinkitės grakščius, kompaktiškus baldus, didelei puikus pasirinkimas bus masyvūs. Jei namuose žemos lubos, prioritetą teikite horizontalių formų baldams. Koloritą kurkite darnų ir harmoningą su sienų apdaila, tekstilės elementais. Baldai gali įsilieti į bendrą visumą arba tapti ryškiu, žavingu akcentu. Aktualios profesionalios dizainerių paslaugos ir kaina, idėjos, projektų nuotraukos? Domina modernios klasikos dizainas? Susisiekite!

baldai interjeras
baldai interjere
baldai interjero dizaine
miegamojo baldai interjere
koridoriaus baldai interjeras
miegamojo baldai
grazus baldai intejere
baldai ir interjeras
svetaines baldai interjeras

Interjero subtilybės

Baldai interjere - ką reikia žinoti?

Jei norite optiškai praplėsti erdvę...

Baldai yra viena geriausių priemonių, jei yra poreikis vizualiai padidinti mažą, kompaktišką patalpą. Šiam tikslui įgyvendinti rinkitės veidrodinius ar atspindžius kuriančius baldus: virtuvės baldų fasadus, drabužių spintos dureles, valgomojo stalą ar pan. Puikiai atrodo aukso spalvos veidrodiniai akcentai, pavyzdžiui, atspindžius kuriančios stalo ar konsolės atramos.

Spalvų žaismas

Baldų spalvas galima derinti prie kambario apdailos, kuriant darnų vientisumą arba žavingus, solidžius kontrastus, taip pat baldų koloritą galima derinti prie užuolaidų ar romanečių, baldai gali turėti spalvinių atitikimų su kambario grindimis ir pan. Variacijų labai daug, mūsų dizaineriai tikrai pasiūlys tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

Tačiau spalvų kontekste norėtume akcentuoti, jog verta atsisakyti seniau itin populiarios tendencijos rinktis identiškų spalvų minkštuosius baldus. Ką norime tuo pasakyti? Ogi tai, kad skirtingų spalvų baldai dovanos įstabių idėjų įgyvendinimą. Šalia sodriai mėlynos sofos svetainėje tobulai derės baltas, kreminis ar pilkas krėslas; šalia švelniai rožinės spalvos galvūgalį turinčios miegamojo lovos įkurdinkite ryškiai geltoną, rudą ar pilką fotelį; originaliai, moderniai languoto gobeleno sofai draugiją gali palaikyti samanų spalvos fotelis su kėdute kojoms. Tai tik keli pavyzdžiai, kai kelių spalvų derinimas yra sveikintinas ir stilingas sprendimas.

Iš ko pagaminti?

Mūsų projektuose naudojami baldai yra aukštos kokybės ir atrodo itin reprezentatyviai bei prabangiai. Įgyvendinamos tiek klasika, tiek modernumu alsuojančios idėjos, įgalinančios itin subtiliai ir skoningai suderinti labai skirtingas medžiagas: prabangų aksomą ar kitus audinius, natūralų medį, metalą, stiklą ir kitas.

Minimalizmo gūsis

Akivaizdu, jog modernios klasikos interjerai nėra perkrauti baldais – jų yra tik tiek, kiek reikia estetiškam vaizdui ir kambario funkcionalumui užtikrinti. Nors baldų nėra daug, tačiau jie patvarūs, kokybiški.

Formų ypatumai

Įgyvendintų projektų nuotraukos atskleidžia, jog modernios klasikos būstuose paprastai įkurdinami baldai, išsiskiriantys tiksliomis, aiškiomis linijomis, geometrinių figūrų formomis. Tačiau kaip atsvara tam geometrijos tikslumui ir formų griežtumui yra minkštieji baldai, savo minkštumu bei aksomo švelnumu tobulai kontrastuojantys su tikslumu ir sukuriantys atsvarą aiškioms baldų linijoms.