Apšvietimas

Apšvietimas patalpoje atlieka ne tik esminę savo funkciją, tačiau tampa ir interjero, estetikos elementu, taip pat padeda kurti komfortą, jaukumą, akcentuoti tam tikras erdvės zonas. Tai padaryti leidžia šviestuvų dizainas, spalvos, profesionalūs dizaineriai ir kt.

Apšvietimo ypatumai interjere

Rinkdamiesi apšvietimo sprendimus įvertinkite, koks interjeras vyrauja, kokių poreikių turite, prioritetą teikite kokybei ir pasitikėkite dizainerių patirtimi, kadangi – ne paslaptis – netinkami suprojektuotas būsto apšvietimas neigiamai veiks patogumą ir gyvenimo kokybę. Platus apšvietimo sprendimų spektras rinkoje suteikia didžiules galimybes kurti, taip pat realizuoti tiek klasikines, tiek drąsias, unikalias idėjas. Viskas priklauso nuo to, koks stilius Jūsų namuose vyrauja bei kokių poreikių turite. Aktualios profesionalios dizainerių paslaugos ir jų kaina, apšvietimo idėjos, įgyvendintų projektų nuotraukos? Tuomet susisiekite su mūsų komanda!

Apsvietimas interjere
Apsvietimas ir interjeras
Vonios apsvietimas
Koridoriaus apsvietimas
Miegamojo apsvietimas
Prabangus apsvietimas interjere
Apsvietimas valgomajame
Apsvietimas svetaineje
Sviestuvas prie lovos

Interjero subtilybės

Apšvietimas interjere - ką reikia žinoti?

Funkcionalumas

Nepaisant to, jog apšvietimo sprendimai modernūs, estetiški, originalūs, visgi reikšmingą vaidmenį užima ir funkcionalumo aspektas. Pasirūpinta, jog esminėms erdvėms nestigtų šviesos. Jei vienoje patalpoje įrengtos kelios funkcinės erdvės, pavyzdžiui, virtuvė su valgomuoju, svetainė su valgomuoju, svetainė su virtuve, tai kiekvienai jų pritaikytas optimalus apšvietimo sprendimas, kad, be vizualinio aspekto, būtų komfortiška bei patogu.

Prabanga

Modernios klasikos interjere tobulai vietą randa įspūdingi krištolo sietynai, spinduliuojantys solidumą, prabangą ir interjerui suteikiantys labai ryškų akcentą. Jei patalpa didelė, puikus variantas – ne vienas toks įspūdingas šviestuvas. Ypatingai atrodo tokio sietyno ir veidrodinių lubų duetas.

Originalumas

Mūsų komanda visada suranda, ką pasiūlyti tiems, kurie į savo interjerą nori įsileisti kuo daugiau originalumo ir netradicinių, drąsių bei visiškai netikėtų idėjų. Šiandieninio apšvietimo galimybės leidžia, pasitelkus profesionalumą ir sumanumą, įgyvendinti net įmantriausias idėjas.

Elegancija ir rafinuotumas

Norite šio to prašmatnaus, tačiau drauge subtilaus ir minimalistiško? Galbūt tai bus nemasyvus krištolinis šviestuvas, papildytas aukso spalvos elementais? Stiklas ir paauksuotos detalės – abu aspektai yra prabangūs, rafinuoti, todėl jų duetas atrodo nepriekaištingai.

Lubinis ar sieninis?

Mūsų įgyvendintų projektų nuotraukos atskleidžia, jog dažniausiai pasirenkami du šviestuvų tipai: lubiniai ir sieniniai. Kambariuose paprastai kabinami lubiniai šviestuvai, mažesnėms erdvėms – sieniniai. Pastarieji neretai įsikuria vonios kambaryje, koridoriuje, prieškambaryje.

Skirtingų šviestuvų dermė

Kai kuriose patalpose derinami skirtingų tipų šviestuvai, pavyzdžiui, lubiniai ir sieniniai arba skirtingų dydžių, formų ir dizainų tik lubiniai. Svetainėje derinti skirtingus šviestuvus yra ir skoningas, ir praktiškas apšvietimo sprendimas. Pagrindinis šviestuvas pasitarnauja tada, kai reikia intensyvesnio šviesos srauto, tačiau svetainėje neretai norime ir jaukumo, romantiškos prieblandos, kai žiūrime mėgiamą filmą. Tokiu atveju galima pasinaudoti tik mažesnių į lubas įmontuojamų šviestuvų teikiama šviesa, kuri bus ne tokia intensyvi ir leis lengvai sukurti nedidelę prietemą kambaryje.

Dažnai skirtingi šviestuvai derinami ir vonios kambaryje, kur, be lubinių, šalia veidrodžio įkurdinami ir sieniniai, suteikiantys tobulą apšvietimą atliekant grožio procedūras prie veidrodžio.

Geometrija

Moderniam stiliui būdingos geometrinės formos lengvai realizuojamos per šviestuvus – jie gali būti apvalūs, keturkampiai, daugiakampiai ar kur kas įmantresnių formų.