Amerikietiškas interjeras

Kontrastų kupinas, prabangiai subtilus ir elegantiškas amerikietiškas stilius.

Spalvos, formos ir kiti ypatumai

Amerikietiško stiliaus interjere ryškus ir grindų, sienų, lubų plokštumų atskyrimas, naudojant plačias grindjuostes, dekoratyvias lubų juostas. Taip dizaineriai apgalvotai kuria skirtumus tiek spalvų, tiek formų, tekstūrų kontekste, išryškina atskiras plokštumas. Šis stilius derina kontrastus, tačiau pavydėtinai subtiliai, todėl prabangus, išraiškingas baldas čia niekada „neišnyks“ visumoje. Nuotraukos atskleidžia – dizaineriai profesionaliai derina medį, tekstilę, spalvas, metalą, stiklą. Jei domina amerikietiškas interjeras ir mūsų idėjos bei paslaugos kaina, susisiekite!

Amerikietiškas interjeras svetainės dizainas
Amerikietiškas interjeras svetainės ir virtuvės dizainas
Amerikietiškas interjeras virtuvės ir svetainės dizainas
Amerikietiškas interjeras miegamojo dizainas
Amerikietiškas interjeras miegamojo lovų dizainas
Amerikietiškas interjeras vonios dizainas

Interjero subtilybės

Amerikietiškas interjeras - ką reikia žinoti?

Grindų spalvos svarba

Šio stiliaus interjere išsiskiria grindų spalva – ji paprastai pasirenkama šilta, jauki, todėl tiek svetainėje, tiek miegamajame ar kitose patalpose dominuoja medinės rusvos, gelsvos, švelniai pilkos spalvos grindys. Drauge jos tampa stilingu kontrastu ryškesniems baldams arba sudaro harmoningus derinius su neutralių spalvų baldais, kurie amerikietiškame interjere itin mėgiami.

Išskirtinės grindjuostės

Būtent grindjuostės yra vienas iš ryškiausių amerikietišką interjerą identifikuoti leidžiančių bruožų. Jos nebūtinai išraiškingos, tačiau visada bus ryškios savo forma, aukščiu. O pasirenkamos tokios tam, kad taptų neginčijama grindis ir sienų apdailą atskiriančia detale.

Ryškūs kontrastai

Amerikietiškame stiliuje nerasime interjero detalių, kurios susilietų į vieningą visumą. Čia prioritetas teikiamas kontrastams – mažesniems ar didesniems. Pastarieji žaidžia apdailos, baldų spalvose (pavyzdžiui, juoda ir balta), taip pat aksesuaruose. Nereikėtų nustebti, jei pasteliniame, neutralių spalvų interjere ant didelės šviesios vienspalvės sienos išvysite ryškų, margą paveikslą. Norint akcentuoti baldus šio stiliaus interjere neretai pasitelkiami kontrastai tarp baldų ir grindų spalvos – tai užtikrina, jog išraiškinga sofa, stalas ar lova „nepaskęs“ neutralios spalvos grindų fone. Galimas variantas – sužaisti ne paties baldo spalva, tačiau jo aksesuarų, pavyzdžiui, pagalvėlių raštais ir koloritu – priešprieša nebus itin ryški, tačiau subtili ir labai skoninga.

Stiklo ir metalo vieta interjere

Šioms dviem medžiagoms tenka išskirtinis vaidmuo. Amerikietiškame interjere jos vertinamos kaip prabangios, todėl čia visada įsikurs stiklinis kavos staliukas ar net valgomojo stalas, stilingas metalinis dėklas žurnalams, originalų metalinį stovą turintis šviestuvas, metalo ir stiklo draugystę įprastinantis sietynas, prabangūs metaliniai veidrodžių rėmai ir pan. O štai vonios kambaryje prie didelių veidrodžių ir stiklinių dušo sienelių bei metalinių akcentų prisijungia solidusis marmuras, suteiksiantis interjerui dar didesnį prabangos įspūdį.

Šviestuvai miegamajame

Amerikietiško interjero miegamajame šalia lovos iš vienos ar abiejų pusių ant naktinių spintelių puikuojasi daugiau ar mažiau masyvūs šviestuvai. Nevengiama rinktis aukštesnius, platesnius nei dažniausiai naudojami kituose stiliuose.

Amerikietiškas interjeras žavi kontrastais, raštų, tekstūrų įvairove, ryškiais akcentais, tad labai patiks mėgstantiems solidų interjerą, kuriame stilingai persipina spalvų, raštų ir formų žaismas.