Diena su dizaineriu

Nenori ilgalaikio įsipareigojimo su interjero dizaineriu? Planuoji būstą įsirengti pats, tačiau nori šalia turėti profesionalų partnerį?

Tiems, kas nori namus įsirengti ar atsinaujinti pats, tačiau stinga profesionalo įžvalgų, siūlome VIP paslaugą – “Diena su dizaineriu”.

Tai - puiki paslauga motyvuotiems ir organizuotiems žmonėms, kuriems patinka projektų valdymas, tačiau norisi partnerystės su interjero dizaineriu, kuris pagelbės išsigryninti viziją ir sudėlioti darbų grafiką.

Studijos įkūrėja Vaida praleis dieną Jūsų namuose arba Cle de Maison studijoje. Šio vizito metu Vaida konsultuos visais Jūsų pasirinktais interjero projektavimo ar atnaujinimo proceso aspektais. Atsižvelgiant į Jūsų turimą biudžetą, pasiūlysime savo ekspertų patarimus, kaip atsinaujinti ar naujai įsirengti būstą bei susikurti savitą stilistiką. Šios konsultacijos metu Vaida pasidalins savo ekspertinėmis žiniomis apie dizainą, renovaciją, biudžeto strategijas, tiekėjus ir pateiks Jums stiliaus patarimus, kaip sukurti Jūsų tobulus namus.

Paslaugos procesas

Poreikių analizė

Pirmiausia išsiunčiame Jums klausimyną, kurio pagalba išdetalizuojate esamą ar būsimą projektą, Jūsų poreikius, kuriuos aptarsime konsultacijos metu. Su klausimynu prašome pateikti būsto planą, kad galėtume pasiruošti susitikimui.

Konsultacija telefonu

Gavę užpildytą formą, telefonu apžvelgiame Jūsų pateiktą informaciją ir išsiaiškiname papildomus poreikius.

Konsultacija jūsų namuose

Suplanuojame 6 valandų konsultaciją Jūsų namuose arba mūsų studijoje Vilniaus Gedimino pr. Susitikimo metu kliento prašome turėti nešiojamąjį kompiuterį. Konsultacijos metu dirbame kiekvienoje prioritetinėje erdvėje, apžvelgiant išplanavimą, baldų dėstymą, elektrą, apdailos medžiagas bei konkrečiai perkamus baldus, šviestuvus. Į kainą įskaičiuota pietūs bei kavos pertraukėlės.

Konsultacijai vykstant ne Vilniuje, papildomai apmokestinamos transporto išlaidos.

Po susitikimo pasiliekame išsimatuoti patalpas.

Ataskaita

Po konsultacijos parengiame išsamią susitemintą visų aptartų klausimų ataskaitą, pasirinktas medžiagas, jų spalvas/ kodus. Pateikiame 2D baldų dėstymo planą bei stilistinį koliažą. Taip pat pateikiame komercinius pasiūlymus iš Lietuvos salonų apdailos medžiagoms įsigyti bei perkamų baldų, šviestuvų modelius. Šis vadovas leis vienoje vietoje turėti visą aptartą informaciją ir nenukrypti nuo tikslo.

Domina diena su dizaineriu? Susisiek su mumis.